Potrebujem radu:( prosim

Príspevok v téme: Potrebujem radu:( prosim
janka255

ahojte :( mam priatela, milovali sme sa nedavno... nebol moj prvy ani ja jeho prva.. ale problem je v tom.. ze som sa neurobila.. ako bol ku mne ohladuplny .. vsetko, ale ja neviem co sa stalo:( nechcem ho stratit... lubi ma, ale povedal mi ze zbytocne sa budeme trapit, ked to nebude fungovat v posteli.. co mam robit aby som dosiahla orgazmus?:(

AdamKrt

Vyspat sa so zenou a povedat jej takyto trapny dovod a este ju presvedcit, aky je ohladuplny, to chce riadneho Don Chuana...

Normalny ohladuplny chlap by to nevzdal a pokracoval dalej, pokial by sa nenaucil partnerku uspokojit.

Mne sa tiez s priatelkou zdalo, ze nemala orgazmus. Ale po kazdy raz to bolo lepsie, az sa to onedlho podarilo. Proste ludia si musia sadnut, prisposobit sa jeden druhemu.

Nam zo zaciatku nesli niektore polohy, potom sme prisli na to, ze sa nam robia lepsie v urcitom uhle naklonenia, ci ked si nieco podlozim pod partnerku, rozna intenzita, rozne miesta, atd. U kazdeho cloveka to moze byt ine, nez je zvyknuty...

vychodniarka

ale ved to nie je dovod na rozchod... nabuduce ked to budete robit a nepojde ti to, tak normalne mu chyt ruku a zaved ho tam, kde ti to robi najviac dobre..alebo sa urob sama, a nech ti on pomaha..napr drazdi ta, alebo ma v tebe prst, alebo on je v tebe, ved je tolko moznosti a ked sa mate fakt radi, tak to ze sa nemozes urobit neni dovod na rozchod fakt

nic a vsetko

vy ste spolu spali iba raz?
a on sa s tebou chce rozist lebo sa nespravis pri sexe? ktovie kolko zien bude skusat, kym sa mu nejaka hned nespravi v posteli...
sex je spojenie nielen tiel ale aj dusi, preto nemusis orgazmus dosiahnut hned..na milovani je pekne to ze sa spolu ucite..ved mu ukaz co mas rada...niekto nedosiahne orgazmus nikdy, niekto az po niekolkych rokoch milovania...tak si nemyslim ze je to tragedia..je to skor smiesne trapne, ako dovod na rozchod..

janka255

kyblicka pre tvoju informaciu mam 20. nieje to moj prvy chlan, s kt. som spala, ale on je ohladuplny..neviem co je na tom trapne,alebo smiesne, ze povedal, ze radsej to mame nechat tak, ked ma asi nedokaze urobit, vzrusuje ma vsetko pritahuje, ale proste nedokazem dosiahnut orgazmus.. lenze nieje taky ako ostatny nemysli iba na seba.. preto ho trapy, ze som sa neurobila.

0vecka

neviem preco ho volate egoista je dost mozne ze ho uz nejaka preto opustila a pekne si narazil a nexce to zazit znova..