kedy uvidim vysledok ?

Príspevok v téme: kedy uvidim vysledok ?
usilovna

ahoj.
za sedem mesiacov som schudla 12kg.(zdravo)
Z 80kg NA 68kg.

lenze pribrala som kvoli chorobe - doma, nicnerobenie 3 tyzdne. takse teraz mam 72kg.

chcela by som do konca leta schudnut tiez 12kg.

rano chodim behat - cca 20 min.
steper - 60 min
a brusaky - 300
od utorka budem chodit na tae-bo

tak kedy uz uvidim vysledok, alebo aspon nejaky pokrok ???

csaba

ja ti radím aby si začala dávať do tela zdravé veci a žiadnu chémiu. ja ti viem poradiť ako budeš fit a ešte aj dobre vyzerala. kontaktuj ma na mail

arester

Jedálniček vcelku dobrý, na večeru k tej zelenine aj nejaké bielkoviny napr. chudú rybu a po 17 tej nejesť je blbosť. Jedz každé 3 hod. , takže okolo ôsmej si ešte kľudne daj niečo ľahké bielkovinové so zeleninou, aby metabolizmus pracoval na plné obrátky. Soliť samozrejme nemusíš a okrem vody daj denne aj pár dcl minerálky.
Keď si doteraz nešportovala, tak tých pohybových aktivít máš až veľa, radšej začni menej a keď sa chudnutie spomalí potom postupne pridávaj. Okrem váhy sleduj aj miery, keď váha nepôjde až tak veľmi dole , ale cm v páse áno , tak to je O.K.

bardotova

takymto sposobom sa velmi rychlo zbavis mineralov, potrebnych pre organizmus. ty si premyvas telo a ochudobnujes si ho. ani s vodou to netreba prehanat, najma ak nepouzivas kuchynsku sol.
moze sa stat, ze budes trpiet nedostatkom chloru a najma draslika.

usilovna

jaj tak az jedna odpoved :(

ranajkujem: tmavy celozrny chlieb,so sunkou , salatom alebo rajcinou, alebo grahamovy rohlik (obcas) s paprikou. bez masla. som alergicka na mliecne vyrobky.

desiatujem: zeleninu, alebo ovocie
obedujem: kuracie prsia zo seleninou, salat, alebo spagety s masom a zeleninou ( akoze taliansky sposob) :D vsetko na olivovom oleji - maso vo vode

olovrant: teraz v lete varena kukurica, zelenina, alebo ovocie jedno z toho.

vecera: zelenina, susene ovocie,

jedlo nesolim: uz od 14, MAM 17

po 17:00 uz nejem

rano vypijem na lacno: pol litra vody, a cez den cca 3l vody, caje nepijem, sladene napoje nepijem.

bola by so mrada keby mi odpovedal nejaky odbornik.

ale za kazdu odpoved som vdacna