otázky pre RNG-lichem ruber

denisa-007

to je pravda predpisali nam hromadu masti po dvoch tyzdnoch aplikovania vymenili akurat tie nocne za denne a naopak....vidim ze doktorka je bezbranna,myslim ze sme asi jej prvy pripad na moju otazku ci sa toho niekedy zbavime odpovedala na tuto otazku vam neviem odpovedat...videla som tu bezradnost v jej ociach....

RNG

Nuz podla lekarov sa to vyliecit neda. Napriek tomu ti predpisu iste hromady chemikalii.
Ja by som sa ale tak lahko nevzdal bez boja.
Na mnohe tv autoimunne boli ucinne rozne prirodne latky, potravinove doplnky svojou podstatou, pocul som o ludoch, co si kompletne potlacili osteoartritidu, ktoru lekari liekmi vobec nevedeli zastavit ani spomalit, len potlacit ciastocne bolesti.
Tak isto mnohi mali uspech s MS(SM=multiple sclerosis).
Som presveceny, ze cast prostiedkov proti tymto je uz na trhu, len neboli este vypracovane protokoly na kombinacie doplnkov na uspesne potlacenie tychto chorob.
Hlavny dovod za tym je samozrejme ako vsade financny, na vyskum ucinku potravinovych doplnkov ide mizerne malo fundov, prakticky vsetky fundy su za vyskumom veducim k patentovanym chemikaliam a drahym medickym zariadeniam.
Medicky priemysel, ako kazdy iny, ide za zvysenim obratu a zisku, nie za uzdravenim ludi.
Ale pravda sa neda do vecnosti potlacat a s usilim tej malej hrstky obetavych lekarov, co sa zaoberaju prirodnymi latkami v lieceni(napriek prenasledovaniu) skor ci neskor tieto metody prevladnu.

denisa-007

mam tiez taky pocit,ze lekari vela o tom nevedia mojej 4rocnej dcere pred3tyzdnami diagnostikovali lichen sclerosus,ani jeden lekar nam to nevedel poriadne vysvetlit a to sme kvoli tomu boli riadne hospitolizovani da sa vobec z tohoto ochorenia vyliecit?treba si dat vysetrit stitnu zlazu?

RNG

lichen rubber=vulvarny lisaj je prekancerozne tkanivo podla jednej casti literatury, spojenie naznacene na hpv lesions ,
podla inej literatury ako lichen sclerosus, biele flaky podobne ako scleroderma, "autoimunneho povodu", spojene tiez s poruchou funkcie stitnej zlazy(thyroid).

Podla mna sa obe definicie vzajomne nevylucuju a zrejme lekari o tom vedia minimum a predpisuju nieco na potlacenie symptomov, co ma ale zaroven ine skodlive ucinky, ako potlacenie imunity.

Ja by som to adresoval ako komplexnu nakazu tela, vela roznych pricin, mnohe takzvane poddiagnozovane(rozne "nase" virusy, mykoplazmy, poddiagnozovane boreliozy a chlamidie atd)kazda prispievajuca relativne malo, takze sa neda prstom ukazat, ktora to vlastne je a je to kombinovane so zamorenim, ktore sa pri tych nakazach vytvara.
Ako som uviedol v teme "autoimunne choroby" pouzitie odmorujucich enzymov pomaha, vyssie davky vitaminu C a jodu tiez pomahaju a rozne antimikrobialne/antiviralne latky ukazali zlepsenia(extrakt z olivovych listov, Samento/uncaria tometosa(vilcacora), graviola, lapacho...)

Na sclerodermu pomahalo odmorovanie univerzalnym polarnym rozpustidlom DMSO, a pravdepodobne aj jeho slabsim derivatom MSM.