predcasna menstruacia

jefrey moon

S priatelkou sme spolu 4 mesiace, z toho 3 mesiace zijeme sexualnym zivotom. A ona berie HAK uz dlhsiu dobu, neviem ako dlho presne, ale odkedy sme spolu nemala podobny problem. Vsetko bolo v pohode. Neviem ci to mozno nazvat menstruaciou alebo spinenim, lebo som to nevidel, vidim ako ide s tamponom na zachod a vravela, ze to uz trva 2 tyzdne.

alzbee

Jefrey moon: a tvoja priatelka ako dlho berie HAK? lebo v prvych troch mesiacoch uzivania moze dojst k spineniu (az k miernemu krvacaniu), kym si telo na nu zvykne.Ja som prvy mesiac bratia HAK mala akoby stale kramy. A s priatelom sme to riesili milovanim vo vani:))

jefrey moon

Nazdar. Ja mam podobnu cerstvu skusenost, uz som sem aj pisal prispevok, no zatial sa k tomu nikto nevyjadril.
Moja priatelka dostala menstruaciu po 2tyzdnoch od poslednej. Za normalnych okolnosti by mala dostat az o tyzden. Co je vsak horsie, tak jej menstruacia trva uz cca. 2 tyzdne. Takze sa ani milovat nemozeme, hlavne ona nechce. Neviem si to vysvetlit, ze co sa to deje, ci je to normalne alebo nie, lebo doteraz s tym nemala problem,odkedy sme spolu, tak si na nic podobne nespominam. Je to dost blbe, lebo sa stretavame hlavne cez vikendy a je to dost neprijemne, ked sa na nu tesis,tuzis po nej, ale nemozete sa kvoli tomu milovat.Este minuly vikend som si hovoril nevadi, dostala skor, par dni to potrva a bude opat na isty cas pokoj, ale este aj tento vikend mala, tak sa uz obavam, ze co to moze byt. Berie HAK, neviem ci to ma priamo vplyv na to.