Auto

mirka 23

Veď som písala, záleží natom, na aké auto človek natrafí. Ja osobne iné auto ako japonca nechcem. Spoľahlivosť, bezpečnosť, kvalitka atď. Štatistiky nepustia, treba troška pogooglovať.
Fiat, Daewo a ano aj Chewrolet je sila. Namieste je aj otázka, čo človek od auta očakáva, ak je spokojný s Ticom, tak nie je o čom, ja osobne by som do toho auta anilen nesadla, náhodou s tým niekde ťukneš a si mrtvy. V Mazde mám popred prednú kapotu výstuž - dve kovové tyče, ktoré určite Tico ani Fiat nemá.

jaaaaaaaa

A videla si to auto aj na zivo?Lebo niekedy na obrazku vyzera krasne a ked pride realita,ta je potom uplne ina.My sme nedavno kupovali ojazdenku,ale na kazdom aute bol nejaky problem,ktory sa nam predavajuci snazil zatajit.Jedno bolo po havarii,druhe malo rozbite celne sklo,tretieme valil olej v motore jak divy...Nejednalo sa o znacku fiat.

::::::::

To neznamena,ze si kupis toyotu a o tyzden nebudes stat na boku a stopovat o pomoc.Na dobre auto treba aj natrafit a dost zalezi aj na predchadzajucom majitelovi,ako s autom zaobchadzal.A co sa tyka znacky daewo,nasi susedia maju taky maly tragacik daewo tico uz 8 rokov a nemali s nim najmensi problem.Praveze si pred rokom kupili ako druhe auto mazdu a maju s nou neustale problemy.Na ticu jazdi ich mamina a stale slape.

hujer

mirka 23, to mas velmi cudne kriteria vyberu..Nejde o znacku, ale o konkretny model! A Fiat Brava je pomerne spolahlive auto s dobrym motorom.
Ale dost zalezi, naco budes auto pouzivat, ako casto ho chces pouzivat, ci ti ide o design, alebo o spolahlivost, ci vykon, atd., atď.

ivvka

mirka odkial to mas ze daevo je najhorsie auto?????Ny ho mame uz 13 rokov a doteraz sme ho nemali pokazene.A vseobecne je zname ze tie auta sa malo kaza.Teraz je to uz chevrolett aj tie su super teraz si brat kupil chevrolet aveo.

mirka 23

No Fiat a Daewo sú nahoršie značky na trhu, to by si mohla vedieť aj ako laik. Ale aK NEMAš PENIAžKY, TAK AKO CHCEš, LEN RáTAJ S TýM, že budeš dávať dosť peňazí na opravu auta. Najkvalitnejší sú japonci (Mazda, Toyota, Mitshubishi, Honda, Subaru)
Ale pri jazdenkách je ťažké radiť, buď natrafiš na dobré auto, alebo na zlé, je to ako športka. V každom prípade si na začiatok treba pripraviť balik peňazi na výmenu oleja, brz a iných vecí ktoré ti môžu vypadnuť. Auto treba dať pozrieť dobrému mechanikovi, ten ti po prehliadke presne povie, čo treba spraviť.