Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plesen na nohach

Príspevok v téme: Plesen na nohach
fgf

asi pred 2 rokmi sa mi objavila plesen na pravej nohe, najprv tam bola len popraskana koza, potom to aj zacalo svrbiet a potom zase prestalo az kym to nezacalo svrbiet zas asi pred 2 mesiacmi, ale asi 5x silnejsie ako predtym no a uz asi mesiac ma to nesvrbi vobec a pozrel som sa na tu nohu a vyzera tak zdravo ako pred 2 rokmi...preco to zmizlo? myslel som, ze na take veci treba nejake pripravky pouzit

knaja

Kamarat bol vojak z povolania a casto nosil kanady, mal plesen na chodidlach, vyskusal vsetko mozne - lieky, masti, jeho svokor bol ludovy liecitel a poradil mu natriet cesnakovou kasickou, ze stara koza odpadla a odvtedy sa uz nevratila. Mozno by bolo dobre aj vnutorne kazdy den zjest strucik cesnaku. Adoree, vdaka za tip.

adoree

Ja používam čistý olej z oregána od Doterra. Pokiaľ sa natiera na chodidlo, nepáli.Môže sa dilutovať s kokosovým olejom. stačí jedna 1-2 kvapky. Síce sme to dávali 6 ročnému synovi nie na plese ale na bolesť ucha, ale viem že stačí trocha to zriediť. Zabralo to po 90 minútach spolu s bazalkovým olejom na vate v uchu a teple. Manžel ho používal dokonca neriedený na chodidlo. Rýchlo sa o odstane do krvného obehu. Ǔžasné antibiotikum. A to ani nespomínam, že bežné ochorenia liečime už výhradne olejmi tejto značky.

tono2

Raz denne umyť nohy.Natrieť mastičkou LAMISIL (dostať na voľno v lekárni).Dvakrát denne nasprejovať nohy sprejom na to určenym- proti poteniu. Ak to nepomôže, tak bež ku kožnému.

RNG

Samozrejme plesne treba adresovat hlavne z vnutra, pozri na temy protiplesnove diety, ktore su tie iste ako protikandidove diety v podstate.

RNG

plesne su okolo nas cely cas a vacsina ludi sa im vie ubranit. Pri zniuzenej imunite alebo zvysenenu utoku(mokre topanky a ponozky, pripadne neustale nosenie topanok na boso)sa plesne uchytia. Ale mozu aj zmiznut, ked clovek udrzuje nohy v suchu, zlepsi si crevnu probioticku floru , ktora mu vyrobi dost protilatok proti plesniam, zmeni skladbu stravy a podobne.
Olejovanie a kremovanie noh tiez pri tom pomaha. Mnohe prirodne oleje su dokonca prirodzene protiplesnove, najsilnejsie z nich je kokosovy olej
(to nehovorim o esencialnych olejoch, tam je oreganovy, cajovnikovy,klincekovy,ciastocne aj levandulovy a ine .
Pozor na esencialne oleje, tie sa musia vzdy riedit pred pouzitim nosnym olejom, niekedy az 50 krat, inaksie mozu doslova "popalit")

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.