VELKE PYSKY A FARBA

Príspevok v téme: VELKE PYSKY A FARBA
Delta

Mam 14 rokou a mam veľmi velke pysky,to by ani nebol až taký problem čo tu čítam,že chalanom sa to páči a tak ... ale ony su proste take škarede nemaju normalnu farbu su take šede alebo ake take proste škarede ... je to normálne alebo to je nejaký zápal ?? nič ma nesvrbí ... alebo tak ..ale pametam si ked som taky mala iba jeden a potom zacal chytat farbu taku aj ten druhy a uplne su take vytahane. dakujem

datelinka

aluska, ty si velmi rozumna na svoj vek. ja som mala tiez vsetko pekne usporiadane v poradi, ako ma nasledovat, nic som nezmeskala, vsetko som si vychutnala a teraz si vychutnavam radost z materstva :-) a som rada, ze som vyskusala urcite veci, ked som bola bez zavazkov, teraz by som uz na ne nemala odvahu. spravam sa zodpovednejsie, lebo viem, ze dieta potrebuje mamu. :-)

aluska

meggy nehovorim o pripade ze si ides posediet na hodinu von..hovorim o tom, ze zena ide na celu noc von a tvari sa ze ma 18 rokov a ziadne zavazky
ja ti len hovorim ze nevies co budes citit za 2, 3 roky..mozno zmenis nazor, mozno nie

meggy10

aluska ja som si uzila viac ako treba a uz mna diskoteky a take byty a akcie nebavia a ani mojho priatela. a nelutujem to a ani nikdy nebudem, ja uz diskoteky a vecerny zivot nepotrebujem teraz mam maleho, skolu a potrebujem postupovat uz len dopredu, nie vzad. ja nevidim problem ze si budeme chciet ist s priatelom niekam posediet na tu hodinku preco by nemohol maly, no ked uz bude vacsi ostat s mojimi rodicmi, ved oni budu len radi. aj moji rodicia si chodia vzdy posediet a nevycitam to a nikdy som to ani nerobila.

aluska

datelinka, aj to je mozne..ludia su rozni...a poznam taku ktora by to aj najradsej spravila...ale radsej necha dieta neviem komu a ona sa ide zabavit...super mama...a odovodnuje to tym ze ked sa vsetci ostatni zabavali, tak ona musela doma kojit...co sa jej ani necudujem..

datelinka

ale nie, megy, ide to, byt vecne mlady. dospely, ale mlady. svojimi postojmi, chutou zit a ist stale sopredu :-) ide to.

aluska

meggy ved dobre...to je pekne ze sa ti ukludnili hormony...ale zeny sa vacsinou zobudia trosku neskor a zistia ze im to babo v takom mladom veku nieco zobralo- uzivat si zivot..chodit von...a potom o par rokov zacnu chodit na diskoteky a dieta bude niekomu viset na krku...strasne vela zien je takych..strasne vela...tym chcem len povedat, ze este nekric hop...este si mamou len par mesiacov, sud az ked bude mat dieta 4, 5 rokov

datelinka

opytat sa jej moze na ine veci. vidis, som starsia a viem sa viac vcitit do 14-rocnej dusicky. :-) tomu sa vravi dospelost.