Ako to mam zvladat?

Príspevok v téme: Ako to mam zvladat?
Žofulka

Ahojte vospolok...

milujem muza, ktory je zenaty. Nic medzi nami nebolo, a iskri to medzi nami uz 5 rokov. Vyzvavame si lasku... Potom som stretla terajsieho priatela, s ktorym som 4 roky. Ale laska k zenatemu je ovela silnejsia... Ani netusite, aka je to bolest. Neda sa zabudnut, srdcu nerozkazes, aj ked si hovoris, ze zabudni, je zenaty... neda sa. Taku silu lasky som nikdy nepocitila. Je to velmi tazke. Potrebovala som to dat zo seba von. Prajem krasny dnik.

danuska123

zofulka ja viem, potrebovala si sa vyrozpravat , nesudime ta ale naozaj laska je slepa treba nech zasiahne rozum, lebo tato laska je bezvyznamna a narobi skor skodu ako osoh ale ved ty to vies, snaz sa zabudnut, nestretavajte sa, nepiste si, sam bude suhlasit, ze to bude tak lepsie uvidis.

Žofulka

Ano je to nefer voci ostatnym... Suhlasim. Ale ak niekto spoznal lasku na prvy pohlad a miloval cloveka nadovsetko, tak ma chape. Snazim sa s tym vyrovnat, snazim si to usporiadat. Kludne ma sudte, beriem vase nazory a suhlasim s vami. Ale ja za to jednoducho nemozem, ze jeho milujem.

usiko

zofulka, moj nazor je, ze to, co robis, je neskutocne nefer voci tvojmu priatelovi a voci rodine tvojho milenca...no, nie som puritanka ale toto je pre mna silne kafe...vyznavame si lasku!! boze!! tak sa k nemu nastahuj!!!

wowo1

podla mna si ho idealizujes.S priatelom co mas teraz zijes prakticky zivot a toho zenateho nepoznas denno denne ako sa chova doma na dovolenke ,ako chrape, grga a prdi,,sory.skor si myslim ze asi nie si moc stastna so sucastnym, ak by si nasla toho tzv praveho tak by si nemyslela na byvaleho..
a vsetko nedostupne je lakave..

Žofulka

danuska123 ano mas pravdu, a stale si to hovorim... Ale ja s nim nic viac nemam, len ho mam stale v hlave a srdci a to sa neda vymazat. Som si vedoma toho vsetkeho, co si napisala a jasne ze nechcem ublizit jeho rodine. Ved preto som nedovolila viac.

danuska123

prepac ale predstav si tu bolest, ked sa dvaja velmi miluju, vezmu sa , su stastni a potom pride niekto, kto urobi tu sarapatu.predstav si bolest tej zeny , keby prisla o milovaneho muza. predstav si, ze si vydata za niekoho koho neskutocne milujes a pride nejaka baba a ti ho vyfukne.podla mna,z jeho strany je to len ulet. ublizujes nie len sebe ale aj priatelovi a rodine toho zenateho.radsej sa spamatat , otvorit oci a zabudnut.