10-9 kíl dole ale vôbec to nevydno:(

csaba

treba používať produkty ktoré ti pomôžu tieto problémi odstrániť. ja vám viem pomôcť. kontaktujte ma na mail.

dada111112

JA som minuly rok pocas letnych prazdnin zhodila zo 69 na 60.. mam vysku cca 171.. sama neviem ako sa mi to podarilo :) prestala som jedavat po 17:00 a asi som sa trosku viac hybala, inak s om proste nerobila nic.. citim sa lepsie a zdravsie, aj ked osm si musela kupit vela nivych veci lebo mi napr rifle boli vsetky velke, ale tie udivene pohlady ked som potom nastupial do skoly :)) stali za to:) teraz by som sa chcela dostat na vytuzenych 55 kg co by bol ideal.. verim , ze ked sa mi to podarilo RAZ ZVLADNEM to znovu aj teraz!! :)) tak drzte palce... NIKDY sa nevzdavajte.. ked sa chcete citi lepsie a sebavedomejjsie, zacnite nieco so sebou robit, upravte si stravu hybte sa ale hlavne sa nelutujte!! vsetko na svete sa da !! :)) a my predsa chceme byt pekne a citi sa sexi no nie??? neverim babe, kt je tucna a povie si ze je so sebou spokojna... kazda chce byt pekna napr v plavkach.. no nie? takze MAKAJTE na sebe a podari sa vam to co aj mne...:))) krasny den.. p.s rozmyslajte co a kedy davate do ust!!!!

zuzula11

Wicky ... a aka bola tvoja povodna vaha? 10 kil je vela - a uprimne blahozelam, ze sa ti to podarilo. To necitis ani na obleceni? A vazis sa na tej istej vahe? Inac lepsie je merat chudnutie metrom v ruke, vtedy vidis konkretne centimetre, ktore ubudli ... Vaha neodraza skutocnost, telo si zadrziava vodu, inac vazi sval a inac tuk ... Skus si kontrolovat miery, tam ten vysledok musis vidiet. Drzim prsty!

sweet_lolitta

akym sposobom si schudla? cvicila si pravidelne? Mozno si totiz schudla svaly. Merala si sa na zaciatku a na konci?