Nemozem sa zbavit lupin..

Mudr.J. Blay

Vážené dámy skúste šťavu s jedného citrónu rozmiešať s 100 ml vody a vmasírujte do pokožky mohlo bi vám to pomôcť

zuzkas

ja mám problémy s lupinami už niekoľko rokov,vyskúšala som už rôzne vodičky od kožnej,šampóny z lekárne,ale aj z obchodu,vitamíny,no proste všetko a pred pár týždňami si jedna pani kupovala v lekárni šampón SEBIPROX,pýtala som sa jej či ho už mala a či jej pomáha.keďže mi všetko porozprávala,tak som si ho aj ja kúpila.stál cca 6 eur,je strašne maličký,/60ml/má sa dávať 2krát a nechať pôsobiť.ja si ho dávam len raz,stačí úplne málinko a už po 2 umytiach som nemala žiadne lupiny a cítim že mám úplne čistú pokožku hlavy.takže ak vám nieje ľúto dať 6eur za malú flaštičku,tak odporúčam,lebo mne fakt pomohol a to som už vyskúšala všeličo!toho,že je malý sa nebojte,lebo stačí dať tak 2hráškové guličky a poriadne vmasírovať.

casanta

Vies ide aj o to, ze akeho povodu su lupiny. Pokial ti nezaberaju veci z drogerii, moze byt pricina inde. Moja mama ma lupiny zo stresov. Chodi s tym ku koznej, skoro nic nepomaha, jedine sa nerozculovat a vtedy je to relativne v pohode. Mam mala dost stresove obdobie v praci, teraz vymenila robotu tak snad to pomoze. Treba hladat pricinu. Niekedy to moze byt alergia na kozmetiku, inokedy uplne nieco ine, vaznejsie. Pokial to trva dost dlho, skus vyhladat doktora. mozno ten pomoze.

sesulička

Ahojte túto dobu mám dosť veľa lupin chcela by som vas poprosiť či nevieťe o dajakom šampone alebo niečo take ako použíla som rôzne šaponý a žiaden no najhlavnejšie som používala v skratke napíšem :hedens shoulders a garnier a glisskur a shaumu a napodobne čí bý ste o dačom nevedeli rozmýšlala som o tom čo ste tam písali o DERCOS ANTI-DANDRUFF no a neviem čo bý ste mý doporučílí tak ´dakujem ked mý niečo poradite

Jana Za

Ahojte. Skúste si kúpiť morskú soľ bez akýchkoľvek prísad a spláchnite si tým hlavu. Ak máte až chrasty v hlave, tak potom máte seboroickú dermatitídu. Nezanedbávať!!! Je to nevyliecitelná kozná choroba, ktorá sa môže zmeniť na psoriazu a to nie je sranda. Pomáhajú sampony s pyritiom zinku - polytar, head and shoulders a nová schauma pre muzov to obsahuje. Ale ako hovorím, raz týzdenne slaná voda a ste fit. Ja som sa tak mojej seboroickej dermatitídy zbavila. Síce sa mi to vraj vráti ale nedám tomu šancu. Veľa šťastia

leeerka

skus sampon od vichy..stoji cca 13 eur v lekarni .. je aj na mastne aj na suche lupiny ..... ja som tiez mala lupiny a nic ine mi na to nepomohlo .resp pomohlo, ale len na chvilku ..a s tymto som spokojna

Styzer

Ahojte,mam 16 a mam tiez problem s lupinamy... uz som sa ich raz zbavil ale zase sa mi vratili...prosim ak mate nejake dobre rady,dajte vediet

lijana

ja som skusala uz kadeco pantene,head and shoulers, ...., nizoral po case mi uz neucinkuje, vichi bol super ale to asi len par mesiacov ( z toho sa mi teraz tvoria lupiny)....tiez uz neviem co ...:(