Prestrelenie uší....

bejbinQaaa

ja mám prestrelené uši už 3 mesiace... prestrelenie vobec nebolí... a ani potom ... dala som si to prestreliť v obyčajnej parfumérií....no teraz mi začala jedna dierka hnisať a strašne to bolí.. pradte.. čo s tym mám robiť?????

jednoockoo

dawn: to nezavisi od toho kde si davas prepichovat usi, ale od toho ako sa u to staras. ak si si davala prepichovat hore, tak tam mas chrupavku a ta je ovela menej nachylna na zapaly ako usny lalocik.

myslim ze je to jedno ci ides zo zlatnictva alebo do studia, hlavne davaj pozor, aby nausnice ktore ti nastrelia boli nova, mali by byt samostatne zabalene v takych plastovych krabickach :)

dawn

ked som si dala prepichnut ucho v zlatnictve tak mi to taaaak neskutone zahnisalo ze to nebola az pravda...a minul rok som bola v piercingovom studiu na Obchodnej a dala som si prepichnut ucho hore tak nic....´tak ja by som radsej isla do piercingoveho studia

moňa_21

prosim vas viete kde sa prepicuju usi v trencine....??? by som sala prepichnut ..... pls odpiste mi by som chcela vediet:))

tinulik24

Náušnička bola v cene - z chirurgickej ocele, ešte som si mohla aj farbu kamienka vybrať. Kamarátka mi hovorila že ju to tiež vyšlo cenovo približne toľko čo mňa /ona bola v inom zlatníctve/.

tinulik24

robia to aj v niektorých zlatníctvach - nemusí to byť zrovna piercingové štúdio. Aj ja som si tak dala nastreliť. Mal by to robiť človek ktorý je školený na nastrelovanie a má certifikát. V BA konkrétne neviem poradiť, ale skús niekam len tak nebehnúť a spýtať sa. Cenovo ma vyšla jedna na cca 100,- SK.