dospela zena si nerozumie s matkou

Príspevok v téme: dospela zena si nerozumie s matkou
zazalka

AJ ked som si povedala ze kaslem na to trapi ma to.Absolutne si nerozumiem s matkou...mam 37rokov dve deti a som rozvedena.Naposledy ked som si riesila svoje zdravotne problemy cez liecitelov,mi vykrikovala ze bosorky mi nepomozu a ked som sa jej viac zdvoverila a stazovala sa ze nemam v nikom oporu...obvinila ma ze to nezvladam psyhicky.....a ze mam ist psychiatrovi pre lieky.To vsetko mi hovorila umna doma nevedela som od nervou co jej povedat,neplatilo jej aby si zavrela usta...tak zo mna vyhrklo aby isla prec...ona to prevratila....ze som ju vyhodila z bytu....co vobec nie je pravda..odvedy sa so mnou ledva bavi.Uznavam ze som to aj ja prehnala,aleonasi bohuzial neuzna nic ze mi ublizila....mysli si ze matka moze svojmu decku aj ,,nasrat,, na hlavu....aky je vas nazor???

.....

Nedalo mi neodpovedať na tvoj príspevok. Ja mám to isté. Nech poviem čokoľvek, vždy som na vine ja. Nemôžem sa jej zdôveriť, lebo všetko otočí proti mne. Ty ju nezmeníš, ži si preto radšej svoj život, ona ťa nikdy nepodrží, nepoľutuje.práve naopak, dostaneš iba kritiku. Máš pravdu, je to veľmi smutné, že to robí práve mama.....

zazallka

tyriss......dakujem pekne za podporu.....mas svatu pravdu mamu neprerobim to by musela sama chciet.....len je mi to velmi luto.

Tyriss

Nuz obcas sa stava ze sa deti absolutne "nepodaju" na rodicov a vychadza mi ze ty si jeden z tych pripadov. Z toho co si napisala si nezavisla zena, ktora chcela len zlozit aspon trosicku z toho bremena co vlaci a podla vseobecne zauzivaneho modelu by sa to malo skladat prave u rodiny pretoze je spolocensky na to stavana..ale samozrejme nie vzdy to plati.Jednoducho povedane:je krute si priznat ze vlastna rodina(matka)ta berie ako neschopacku a miesto pomoci do teba este seka.Ide to proti logike,ale skus si povedat ze to nie ty si na vine ze je taka, ale len a len ona a jej pristup. No a s takym pristupom sa konci sam, opusteny niekde v kute..ale asi jej to takto vyhovuje.Neries a zameraj sa na deticky, na pracu a svoj spolocensky zivot.Lebo mamu neprerobis, to by musela sama chciet