dlhe vlasy

xyzz

klara a mišlan, nerada vás sklamem, ale jebnuta má pravdu. Tým, že si odstrihnete končeky, nepodporíte rast, iba sa zbavíte poškodených končekov, ktoré sa naďalej nelámu (ako komu). Keby ste ich nechali tak, lámali by sa, v mieste kde by sa odlomili by sa začali štiepiť, zase by sa odlomili a takto dookola... Tým ľudia získavajú dojem že vlasy nerastú. Lenže oni rastú, len sa lámu. Asi toľko k tomu že najprv si to overte a potom nadávajte na druhých ;)

mišlan

klara suhlasim s tebou len v jednej veci a to v tom ze jebnuta ci ake ma meno je este nevyspela ale nato su ine diskusie do ktorych by si sa mala zapajat tato je o inych problemoch...

Kejtinka_:)

Najlepšie je čo najmenej zaťažovať vlasy lakmi a takými vecami. Po každom umývaní si dať trochu detského oleja(johnsons) na končeky vlasov plus zjemnujúci sprej pre lepšie rozčesávanie :) Raz týždenne si napustiť vlasy olivovým olejom alebo maskou na vlasy a budú spokojné:) Ja mám dlhé farbené vlasy na blond takže viem o čom je reč :)

jebnuta

klara5 : vies co, predstav si ze nie som pubertiacka a to ze ti vlasy rychlejsie rastu po podstrihnuti je len mytus ktory sa siril az dokym ho niekto mudry nevyvratil.pretoze tym nic nespravis ked si podstrihnes vlasy,len to ze das prec nezdrave konceky sice tie vlasy ozdravis a zbavis zataze,lenze korienkom a vlasovemu lozku to nijak neprospeje.nieco si o tom zisti a popytaj sa u DOBRYCH nie smejdnych kadernicok pekny den

lollipop_33

Len ked budes mat dlhe vlasy tak vacsinou byvaju dost poskodene tak si davaj pozor na to ... ja mam vlasy par cm nad zadkom a tym ze su poskodene farbami a melirmi pri cesani dost vypadavaju .... a tiez poskodene vlasy od takejto chemie nevyzeraju dobre ... ak sa ti stane to co mne kup si "ampulky na vlasy" sice to nieje bohvie aka lacna zalezitost ale 99% ti to pomoze ... ja si ich davam na vlasy pravidelne a uz niesu take ako boli predtym ... vyzeraju ako zdrave vlasy :)

klara5

jebnuta: je to dobre pretoze ti rachlejsie rastu....si este len pubertiacka a je to vidiet aj podla toho ako pises tie skratky omg...jj..a taketo uvedom sa dieta:)

Taisiya

-----RHASSOUL-hlina pohoria Atlas----- je to podobne, no my to pouzivame v takej konzistencii ,ako bahno (nie prasok a len cista zmes ) pretoze prave to bahno je take mastnejsie a viac regeneruje ,potom sa nadherne vlasky lesknu
pouzivame to tak 1krat do mesiaca no skus i ten prasok nemala som ho, tak neviem potvrdit ucinok... a vzdy po umyti vlaskov ,ked su take skoro suche no NIE uplne suche si votrieme ,ten sezamovy alebo jojobovy olej(je dolezite vystihnut kedy sa ma aplikovat olejcek -NESMIE sa davat na mokre a ani na SUCHE len na vlhke vlasky)
este som chcela pochvalit olej lieskovy ten je naozaj super a to ho mate v kazdej lekarni ,tak skus

rew

Taisiya> nieco taketo mas na mysli..?
-odkaz odstránený-
a sezamovy olej dostat napr v obchode so bio/zdravou vyzivou