dlhe vlasy

dejdica

ale no...
ved ako komu :) decká to je v genetike :-*
niekomu rychlejsie niekomu pomaly :D mne ako vidim vobec :D ale nie :D mam pocit ze od kedy si ich zehlim tak su dlhsie ale to preto lebo su rovne ale oni su tak ci tak tak nvm naco si ich zehlim som nespokojna :P

mimus1

ahoj aj ja potrebujem poradit......vlasy mam tak po plecia do piostupna ostrihane strasne potrebujem aby mi narastli mam len trinast takze....prosím! neviem ci mam pouzivat niaku masku pouzivam len sampon nivea 2 v jednom a umyvam si ich kazdy druhy den ma ich dost huste a vlnité...co mám robit podstrihnut sa??alebo pockat?? jem vsstko co sa len da :) prosím!

jankaaaaaaa

priemerne vlasy narastu o 1,2cm za mesiac. toto je zdravy priemer. ak chceme urychlit rast treba sa venovat hlavne spravnej vyzive a prisunu vitaminov. to ze si budeme vlasy samponovat drahymi samponmi a davat si vseliake chemikalie na vlasy, vlasom to nijako neprospeje. dolezite su hlavne prirodne doplnky a vitaminy

nanyna

do stvrtej triedy som mala vlasy pod zadok potom som sa ostrihala po plecia po pol roku mi narastli asi o 8cm potom som sa znova ostrihala po plecia :D....teraz si ich nechávam dlhé a po styroch mesiacoch mi narastli o 10 cm..moje vlasy su pomylené :D

brckaaaaaaa

a čo inéov? ja to teraz beriem, ale nezdá sa mi, že by mi nejak rýchlejšie rástli vlasy.

od tevalidu rasu rýchlejšie? je tiež potrebné užívaŤ ho pravidelne v istých časových intervaloch laebo to nie je potrebné?

Paulaa

hej, žihľava je na rast vlasov úplne perfektná..v prvom rade, nežehliť..čo najmenej fénovať( jednoducho nezaťažovať )+1x do týždňa výživná maska..a potom nemáš ani rozštiepené končeky..napr. ja..5 mesiacov som si vlasy nestrihala..a podrástli mi cca 5-6cm (strihaním by som len stratila..a teraz by som mala vlastne rovnakú dĺžku ako vtedy) a vôbec neni pravda, že vlasy strihaním hustnú..preboha..veľa záleží od toho aký máš strih..nie od toho, že si u kaderníčky dvakrát do mesiaca :D a na ten lesk je výborné pivo..a na vlasy taktiež vplýva aj stravaa..atď atď...:)