dlhe vlasy

ellie

marisa je vela pripravkov, ktore by ti mohli pomoct, rovnako ako mnohe vyzivove doplnky a samozrejme pravidelna starostlivost.. ak vsak nemas na take vlasy predpoklady, nepomoze ti ziadne strihanie ani nic podobne..

anjelik9

ja si umývam vlasy každý druhý deň...s výnimkou pol roka kedy som bola na intráku a pol roka potom si ich fénujem odkedy si pamätám...masky som začala používať len tak pre dobrý pocit si 1x do mesiaca...vlasy nemám zničené, rozštiepené končeky tiež nepoznám...keď ich chcem mať také pekné hladké lesklé naťahovacie tak používam garnier regenerácia a lesk šampón a to čo som čítala že zdravé vlasy sa natiahnu až o 30% svojej dlžky som si potom vyskušala aj ja =´)

patussssa

to ze ked si vlasy strihas tak ze rychlejsie rastu je pravda..predsa ked mas rozstiepene alebo znicene konenky tak vacsina vlasovej vyzivy ide do nich lebo sa ich pokusa upravit...ale je to zbytocne lebo rozstiepeny koncek uz nenapravy nic..a kedze tie znicene konceky uz nemas tak vascina vyzivy ide do toho aby vlasy rychlejsie rasli..myus je jedine to ze ked si ich budes castejsie strihat tak ti zhustnu

liana28

Vlasy si umyvaj vo vlaznej vode, nie v horucej, pouzivaj masky aspon 1x do tyzdna a po umyti si ich preplachni studenou vodou a budes ich mat krasne leskle.

bubblinka

no myslim ze nie je celkom pravda ze ked si vlasy strihas casto tak rychlejsie rastu, to je len blby mytus..a ty si si namyslela ze Ti vlasy rychlejsie rastu. Ja mam tiez dlhe vlasy a zehlim ich aj fenujem a aj im dodavam starostlivost aby boli pekne:)

n,...

aoj ja som mala tak po pleca vlasy a teraz ich mám dlhokanske.. a to ti povime nežehli si ich . fenuj len sem tam .. a použivaj žihlavu na ne.. a rôzne vyživové doplnky ale z čoho mi hlavne narastli je že každý mesiac som sa dala ostrihať fakt že o par milimetrov a oni rastli a rastli