Pigmentove skvrny na tvari

sisa72

s tým antikoncepcia nema nič spoločne..ak máš toho len pár tak pohoda, ale ak sa Ti to rozširuje tak navštív lekara.. môže to byt zo stresov, ale viem že je to aj nejaka choroba.. ma to aj moj byvalý spolužiak a ked som ho stretla po 8 rokoch tak som sa až zľakla ako vyzera.. pritom bol strašny fešak..

tinulik24

zmena HAK ti nepomôže. Aj keď ju berieš už dlho, tak sa často prejaví až po niekoľkých rokoch - ako v tvojom prípade. Skús sa spýtať u kožnej na chem. peeling, alebo iný typ bielenia - je to síce finančne náročnejšie, ale výsledok je veľmi dobrý. Potom treba používať každý deň bez ohladu na to či svieti slnko alebo nie krém s vysokým faktorom.

michaella

delphia, to znamena, ze ak zmenim HAK, aj tak si nicim nepomozem? :/ Hak beriem uz 6-7 rokov, ale tieto zmeny sa prejavili len minuly rok.

jasmina7

Mam skusenosti so skvrnami na tvari aj na rukach. Moja mama mala cele ruky flakate. Pila odvar z petrzlenu a omvala si s nim aj flaky. Po case flaky obledli. Pritom pila tinkturu z hrabu a jedla PYCNOGENOL. Flaky zmizli.
Prajem aj Vam vela stastia.