Chudla som 10 kilov,idem chudnut dalej,kto sa prida?

Príspevok v téme: Chudla som 10 kilov,idem chudnut dalej,kto sa prida?
maminko

Ahojte vsetky mamicky,ktore mate kila na vyse a chcete alebo aj neviete ako ich dat dole.Ja som sa dala na tuto cestu ''tazku cestu'' pred vyse 2 mesiacmi,schudla som nieco okolo 10 kilov =,- 500g,nikdy som nemala pevnu volu,no pomohlo mi par priatelov-rodina a dnes som stastna,no avsak este potrebujem dat dole nejake tie kilecka,ak mate niekto zaujem sa pridat,rada poradim,ako na to.Chudnem vylucne zdravo...........ziadna drasticka dieta.........

ťuky - ťuk

ja papam vlakninu, ktora zasyti ... cvicim kazdy den min. 30 minut, sladkosti jem do tej 12 hod (jasne, ze nie vela), vecer uz len nieco lahsie, ako je zelenina, torsku zemiakov,pijem vela vody a tiez mi zislo par cm. Za 3 tyzdne asi 3 - 4 cm zo stehien... Ostatne som nemerala :) Okrem zdravej stravy, ktora je zaklad, je dolezity aj pohyb - nemusi byt cvicenie, staci aj 20 min rychlej chodze ...

maminko

ahojte

ja som zaciatocnik v chudnuti sa da povedat,melon by sa mal jest do sytosti ,moja teta mi zas vravela , ze mozzem si dat,ale nie vela,ja som posledne 3 dni len na melonoch a mam dole 2 kila,bola som na dovovelenke,kde som pribrala nieco do 2 kilov,od pondelka sa krotim,nastartovala som sa znova,prvy den som hladovala,len pila zihlavu,druhy den som jedla 3 krat denne,treti uz normalne ale malo,az dodones,a idem dalej,teraz som na detoxikacnom caji,mala som v sebe vodu,ta uz je prec,kila sa znova pohli dole,cm ani nevravim,dnes som sa zahajila nove meranie po 2 mesiacoch a pol bola som prekvapena z mojich zmiznutych cm,

neviem pochopit , ako moze niekto drzat tie diety ako mliecna,kavova,a vsetky tie nezmyselne,

ked raz budem mat druhe babatko a porodim a budem moct ist schudnut,viem ako na to,konecne viem ako na to

kitty88888

Melón je ideálny na chudnutie
Chcete schudnúť? Pustite sa do melónov, všetky druhy melónov sú prospešné redukcii váhy, pretože obsahujú 90 až 93 % vody, podľa druhu melóna. Aj v prípade, že na diétu nemyslíte, melón vám prospeje minerálmi (má hlavne draslík a sodík) aj vitamínmi – hlavne A a C a pre svoj močopudný účinok sú melóny vhodné rovnako pri obličkových poruchách.

tak preco tu maminko pise ze nejest melon? j myslim ze teraz v lete je to najidealnejsie ovocie

lakiri

Janka 85...ja som sice este tehotna nebola, ale mam problem ako Ty. Vyskusala som vsetky diety sveta a nic dlhodobo nezabralo. Teraz jedavam cca kazde 2-3 hodiny malicko, to znamena, co sa znesti do malej kompotovej misky, ale nie kopcom. Uz mi tochu splasklo brucho a citim aj na nohaviciach troochu, pritom na vahe som dala asi iba kilo. Drzim to asi tyzden, ale citim sa trochu lepsie. Ide to pomaly, ale budem drzat dalej.

Marisa, uz to tu bolo spominane v inom fore.....fakt nic v zlom, ale keby som bola Tvoja ucitelka slovenciny, tak sa idem obesit na prvy strom...taku otrasnu gramatiku som jakziv nevidela.

maminko

BABY,AKO SCHUDNUT ,SOM POPISALA TU,PRESNE CO AKO SA MA,TAKZE POZORNE CITAJTE,AK BY STE NEVEDELI NIECO TAK SA OHLASTE,ALE TU SOM TO PEKNE ROZPISALA A UZ SA MI TO NECHCE

ketsut

Ahojte žienky-matky....
poradte mi najekú dobrú nie drastickú diétu, potrebujem schudnúť 1O kg.
Pred pôrodom som vážila 6O kg, počas tehotenstva som do šiesteho mesiaca pribrala len dva kilogramy, tak mi gynekolog predpísal vitamíny a pribrala som 22 kg, po pôrode mi ručička klesla na 78 kg.
Teraz vážim 74 kg. Rada by som sa priblížila pôvodnej váhe, cítila by som sa určite lepšie....

maminko

janka precitaj si tuto diskusiu,nie je dlha popisala som presne to co chces,ale jedalnicek to nemozem robit ja ale ty,ja som len napisala co sa ma kedy papat,ake suroviny tomu podobne si budes kupovat je na tebe

Janka85

Ahojte,napíšte rozvrh tejto diety na celý deň,oh,ja potrebujem schudnuť cca 25 kg,skúšala som už x krát ale nemám pevnu volu a plnu hlavu výčitiek aka som neschopná.Cez tehu som nabrala 30 kg ,odráža sa to aj na manželovej láske.Už mám aj dvojbradku čiže stále priberám aj ked nejem veľa,no jeden problém je ten že ked mám stres tak jedlo je záchrana,to je veľmi,veľmi zlé :o( Pomožte mi...Načisto som podľahla depresii,vyzerám ako prasa,nenávidím sa,hanbím sa...Ešte aj manžel priznal,že mu to vadí,a to ma najviac doráža...

maminko

marisa ja drzim tuto dietu,ktoru som tu rozpisala,precitaj ju pozorne

10kil,10 kilov,je uplne jedno,obe su spisovne.......

sweet dakujem moc.........

aja tiez dakujem

ja napriklad nechudnem pred MS a potom este aj pocas MS a aj nejake dni este po MS a tak isto aj pocas ovulacie,hormony zadrziavaju vodu v tele,teraz mam pred MS a uz 2 dni som stala na vahe,ale vcera sme si nacali cokoladu a ja som si dala asi polku z nej a sokla som opat metabolizmus,neviem ako to je mozne,ale mam kilo dole za den,no ale som aj cvicila vcera a fest dobre,takze som spalila,no po tej cokolade som uz nejedla nic,odchadzame na dovolenku,nevime ci sa mi podari schudnut este kilo za par dni,ale potesila by som sa

a este jeden ukaz tu je,ked nechudnem na vahe,idem dole s cm,a ked chudnem na vahe tak cm sa drzia,a vcera som sa trosku pomerala a ''zirala''som na centimeter,cez stehno -8 cm,no super

a co vy baby,chudnete nejako?ci nepotrebujete?