Ibiza-recenzie

adka25

ibiza je znama ako party island, teda ak mate radi zabavu, party, diskoteky tak to je to spravne miesto pre vas. Inak priroda a plaze su krasne ale je to tam dost divoke. Dohorite sa iba po anglicky a spanielsky.

amika

diky tormenta,tak sme sa rozhodli,ze ideme na tu ibizu do san antonia,kamoska sa prave vratila odtial a ani sa jej nechcelo ist naspat :-)

tormenta

Ahoj,my sme boli na Ibize 2 krat,prvykrat sme to skusili ist tam ako svadobnu cestu a minuly rok sme tam isli znovu lebo sme boli spokojni.Zoznamili sme sa tam aj s par ludmi,ktori tiez povedali ze o rok tam idu zas:))ale zalezi aj od toho na ake miesto ides.my sme boli v cala tarida,busom to nemas daleko do San Antonia ci hlavneho mesta Eivissa(Ibiza).Ak sa rada bavis,tak tam sa najdes,je tam kopec podnikov,barov,klubov ci diskotek,znama Amnesia(ktoru mozem odporucit:))ci Pacha,Space,plaz Bora Bora kde sa fici az doobeda:))Co sa tyka ludi,ti su fajn,velmi mily,je tam vidiet rozdiel ked to porovnam s nasimi.Celkom lacno tam nakupis aj oblecenie,maju stale nejake akcie.Ak ta este napadnu otazky,kludne napis.Ja by som tam sla aj toto leto treti krat,ale tento rok nemame s kym,lebo kamoska ostala tehotna tak nejdu.A sami na Ibize to nie je ono,ved ak chceme zit nocny zivot,dvaja su malo:)Takze sme rozmyslali o Mallorce:)

nazor

vlani 10 dni... na zaciatku som si vravela, ze sa tam urcite este vratim, ale dnes viem - ibiza uz nikdy viac... nie je to to, co som cakala... sklamala ma a nebolo to teda nic moc... aj ked ludia boli mili, ale inak no neviem, nie som z nej nadsena... uz by som tam naozaj nesla...