výška.....

sydney

ja mam 21 rokov,a mam 177cm a uz mi to nevadi - vsetkym chalanom som pozerala rovno do oci,ale ja som chcela byt nizsia od nich:D teraz sa tym netrapim,vystriem sa,niekedy si dam podpatky a ide sa.a vela ludom sa paci,ked je baba vysoka,vela ludi nezavisle od seba mi to povedalo. (ale je pravda,ze ked som s priatelom tak mozem mat bud len tenisky alebo baletky,lebo je len o par cm vyssi:D)ale rast som prestala asi v 16

15_zuzka

noo nanynka..:)..máš pravdu....aa micccca..noo wed aj mna toto trápi že wštky moje kamošky su pod 165.....:(

miccccca

caute,tak ja mam 170 cm a aj by som s tym bola spokojna lezne vsetky moje kamosky su malinke a namaju ani 160cm.citim sa pri nich ako zirafa a radsej ani opatky nanosim lebo nechcem vyzerat ako ich mama:( a tiez uz nerastiem,dostala som menzes v 12tich a odvtedy som nenarastla ani o cm

nanynka

Ahojte kocky.. k tejto teme mam co povedat aj ja :D Mam 21 rokov a 178cm. Ked som bola mladsia, velmi ma moja vyska trapila, pretoze okrem ineho mam este rysave vlasy, takze uz od skolky som bola tercom posmechu. Ale ako roky pribudali, tak som rastla viac, az som dosiahla svojej vysky, nasla si uzasneho priatela a co este? Nosim podpatky a som spokokjna. Nikto by sa nemal obmedzovat kvoli vyske. To, ze som vysoka neznamena, ze nemozem nosit podpatky, ktore nosim stale vzdy, pretoze ich mam moc rada a citim sa dobre. Podpatky tu nie su kvoli tomu, aby zvysili postavu (i ked jasne male devy to vyuzivaju na to), ale su tu aj ako prvok elegancie a to je dovod, preco ich nosim ja. To, ze som vysoka neznamena, ze mam nosit iba baleriny a obmedzovat sa.

pijem

15_zuzka, ved aj znackove topanky z drahych obchodov mozu vyrabat v cine, dnes je odtial polm sveta a ani o tom nevieme :)