Roaccutane ma zachranil

Príspevok v téme: Roaccutane ma zachranil
Mirec120

Takze uz ma nebavi citat, co ludia popisu a nikdy nemali brutalne akne. Trapil som sa 8 rokov, vseliake diety, masticky, vodicky a neviem, co vsetko mozne. Bolo to take zle, ze som myslel, ze uz zo vsetkym skoncujem. Bolela ma cela tvar, niekedy som sa nemohol najest. Vsetci su bohovsky mudry ako sa zbavit akne. Kr?stove rany, 8 rokov je malo? Po pol roku bratia Roaccutanu bol so mna iny clovek. Dnes je to uz tri roky a ja sa mam fajn. Krvne vysledky vynikajuce, akurat jedna velka zmena, ja zijem!!! Mam super pracu, skvelu zenu a pohodu na dusi. Ano mozno to neni najlahsi liek, ale co je lepsie, zbavit sa toho alebo cely zivot sa srat s nejakymi vodickami, mastickami a mat sebavedomie na bode mrazu. Jedina vec, ktoru lutujem je, ze som ho nezacal brat skor!

AdamKrt

Pozor na odporucania len tak, ako citam....

Liečba liekom Roaccutane musí prebiehať pod dohľadom dermatológa (lekára, ktorý sa špecializuje na liečbu kožných problémov).

chrasticka*

ja suhlasim je to o vsetkych koznych chorobach dost mame trapenia s tym ze to vobec mame ale este aj rozny d...li na ulici nas oznacia, Preboha to co mas. Akakykolvek liek co zaruci zlepsanie je dobry liek.