Čo pijete?

Príspevok v téme: Čo pijete?
fliacik2

Ahojte...chcem sa spytat, co zvyknete vy piť v takýchto letných horúčavách...ja to mam velmi tazke nechutí mi čistá voda ani čaje...tak väcsinou ochutenu minerálku...no tá nieje velmi zdrava...alebo domaci bazovy sirup...ale ten asi tiež neprispieva k zdraviu, ked obsahuje tolko cukru...tak sa chcem spytat, co ine by som mohla piť?

for pijem

Takže sa to oplatí. Chcem to tiež vyskúšať, som nevedla, čo to neni iba ďalší bluf. Nejaké známky na zdraví? Zlepšenie? :) Ako si ju vyrábaš? Koľko v nej má byť šungit? Dik za info.

poliewoocka

Ja pijem tiez rajec bylinka-ale len obcas, aj ta ma v sebe cukor, citajte zadnu etiketu. Inak artezsku-to je taka voda,co tecie u nas v LC:) vystriedam obcas aj relax minerál, toma natura.. ale aj obcas to pivko a kofola osviezi:)) bazovy, ribezlovy sirup..

miroslaval

Pridavam nazor s cistou vodou a najnovsie si rano do 2litrovej flase s cistou vodou rozpustim sumive magnezium s jahodkovou prichutou, vlozim do chladnicky a cely den popijam, aby som mala kontrolu nad tym, kolko toho za den vypijem. Je to chutne, vonave, trosilinku sladke a myslim si, ze aj zdrave.

pijem

forpijem, tazko povedat, som iba v zaciatkoch. ale chuti urcite lepsie ako voda rovno z vodovodu. akurat pred par dnami som dostal mail o tom ako ludia utracaju velke peniaze v obchodoch za mineralky a rozne vody vo flasiach, zatial co im z vodovodu tecie voda kvalitou a chutou porovnatelna a stonasobne lacnejsia. Ale darmo, to je vsetko vplyv marketingu. :-)

for pijem

Minerálky až také vhodné na pitie nie sú, aspoň nie v takom veľkom objeme ako si mnohí myslia. Dzusi uz vobec nie su vhodne na pitie, najlepšia je čistá voda + bylinkové čaje, napr, nesladený žihľavový atď.