Chcem byt DERMATOLOGICKA-na aku vysoku ma ist..

Príspevok v téme: Chcem byt DERMATOLOGICKA-na aku vysoku ma ist..
studentka ss

zatial si vysoku vyberat nemusim,lebo som zatial v nizsom rocniku SS,ale ja vzdy planujem dopredu:D

vzdy ma fasinovalo vsetko co sa tykalo pleti a mojim snom je pracovat v neakom vychytenom zariadeni lekarskej kozmetiky,len mam malo informacii o studii-aka skola resp.odbor

a este mam nejasno v tom aky je vlastne rozdiel medzi dermatologickou a koznou lekarkou,dermatologicka sa sustredi len na plet,nie?

Jaja18

hentenoný...: no co ako stojis na tom ucis sa uz na prijimacky...ja s atiez chystam na medicinu a idem tento rok maturovat som na gympli...

hentenoný

No ja maturujem až o rok a dávam si prihlášku len na 2 školy: medicína v BA a medicína v MT...s ekonomikou už nechcem mať nič spoločné:)
Ty si si teda nedala tento rok prihlášku na medinu?

kvak1

henteoný:
no ako?
ja som úspešne zmaturovala....ne ekonomickú ma asi nezoberu lebo som nespravila prijímačky...
a teraz neviem co mam robit a uz vobec neviem co chcem dalej studovat :/ :/

henteoný

kvak: ja by som to na Tvojom mieste určite skúsil...lepšie zistiť že na to nemáš (čo pochybujem, ked sa budeš snažiť) ako si celý život vyčítať a trpieť ako ekonom...ja som sa už rozhodol...

sygin

Ahoj ja by som fakt potrebovala pomoc mam zaujem o študium no neviem ani kde je taka VŠ a bola by som rada keby mi niekto pomohol..diky

sob rudolf

No neviem, doučovanie je krok správnym smerom ak to myslíte s medicínou vážne, no prijímačky sú aj o šťastí - z vlastnej skúsenosti poznám bifľošov, ktorí sa nedostali aj 3-4(,5,6,7,8krát). Mne sa podarilo už 2krát, ale skúsim radšej na rok.

doktorandka

kvak a hentenoný ak by ste chceli pomoct s tou chemiou a biologiou a ste z okolia TT, NR alebo BA tak sa mozeme dohodnut. Som studentka PhD. mam ukoncenu PRIF UK a FZSP TU. 0908481472

Kvak

Tak ja už fakt neviem... rozmýšlam nad tym vo dne v noci..... :( tolko vecí ma zaujíma, ze fakt neviem na aku vysku..... :(:( jajjjjjj..............

koralina

Ahojte, tí čo chodíte na obchodnú, neviem, úprimne si myslím, že to nezvládnete. Ja som tiež z gympla a moji spolužiaci, čo išli na medinu, na sebe makali celé 4 roky, čo sa týka bioly a chémie. Ale zasa, ak niečo veľmi chceš a baví ťa to, tak skús, nájdite si profesorov na doučovanie, sami to z kníh nezvládnete, najmä chémia, to treba vysvetliť, do mňa to aj na gympli hučali a nepochopila som to, nieto ešte sa učiť sama z knihy:)