ake make upy použivate ake su naj???

Lilly 4052

cawte!! mam vyrážky, takze by som potrebovala make up ktory by ich trochu zamaskoval.. Pouzivam make-up
od Dermacol-som s nim spokojna, ale nie je to ono.
Je tak dobry affinotone-aky odtien???
prosím poradte mi nejaky fakt dobry a hlavne nezabudnite napisat aj cislo odtienu(mam stredne tmavu plet)!!! DAKUJEM!!!!

ivka864

Ahojte, tak ja som vyskusala uz neskutocne vela make-upov ale najlepsi je podla mna od maybelline affinitone, ten mi sedi najlepsie, dlho vydrzi, neleskne sa, kedze nemam velmi vyrazky nepotrebujem aby bol velmi kryci ako tapeta ale tento sa tak prisposobi tvari ze je uplne dokonaly

suns

Mattitude je super make -up, zatial najlepsi, aky som objavila.. ale veru teraz v lete mi vobec nevyhovuje.. som po nom sucha a nemam dobry pocit.. ked ho rozotries, vobec nesteka, nie je mastny, pripada mi, ze sa zmeni na puder.. ja mam odtien nude beige, co je uz z tych tmavsich.. ale hladam na leto nieco ine... na ine rocne obdobia je super:)

kudzo

ahojky babenky, v lete je nalepsi Max Factor Natural Minerals, mam mastnu plet, na ktory sice az tak nesadne bo sa stale mastim, ale verte mi ze je lahky a krasne sa trbliece.. ale tak v ramci normy :) odporucam

sindy_

Čo hovoríte na make-up od Astoru Mattitude?, tak je to tam napísane :). Dnes som si ho kupila na odporučanie kamaratky, som zvedava.
Mali ste ho niekto? Nevytvoria sa po niekolkych hodinach fľaky na tvari?

ketinka

ten je celkom fajn aj ja som ho už mala,zatial bol naj zo všetkých možných čo som mala,ale teraz idem skusit ANFINITONE,ten som este neskusila