ake make upy použivate ake su naj???

Sesi

Tak kočky ja som verná Maybelline - Dream Satin Liquid odťien 021 Nude..Mam taky svetlejší ton tvare,aj taku trochu masnejšiu pleť.Tento mejkap my vyhovuje pretože mi pekne zakrije akné + si ho zmatním púdrom a som FIt...som si spokojná..a aj Maybelline - penový je tiež perfiš

caroline11

ahojte!
pracujem s kozmetikou v podstate cely zivot, hlavne s francuzskou, ktora je mimochodom spicka v celosvetovom meradle a pokial, mile damy, hladate skutocnu kvalitu, odporucam vam siahnut po tychto znackach. konkretne ich tu asi menovat nemozem, ale verim, ze viete, o ktorych rozpravam. su to notoricky zname firmy.
cenovo aj trikrat prevysujukvalitativne strednu skupinu, ale plet je nieco, co si treba hyckat...vela o cloveku napovie.

mary-anne

ja som najspokojnejsia s make-upom od Dermacol, hypoallergenic,odt.2. je uzasny! pouzivam ho asi aj tri roky uz , v zime, v lete.. a stoji okolo 8€

queen.emka21

ja prilis make up nepouzivam a ked tak z avonu. ale aky je presne neviem. v skelenej flasticke a super kryje. mala som ja vichy aj miss sporty aj vsetky ine znacky, ale zatial sa mi najviac javi tento.

maja2

ja pouzivam uz dlhe roky miss sporty so matte, je super, nerobi flaky, no v polke dna akoby z tvare zmizol....kamoska si nevie vynachvalit max factor, druha zasa dermacol.... dermacol som si kupila, ten dvojfazovy, co je pol make up, pol podklad. krem a mala som hroznu plet. ja ju ma totizto velmi suchu a bojim sa kazdu chvilu investovat do vzdy noveho make upu...aj od mabelline boli hrozne...prosim poradte, ak ma niekto suchy typ pleti, aky make-upy pouzivate...aby mi po naneseni nezvyraznil vrasky, vydrzal dlho a nerobil flaky...dakujem :)

ketinka

No ja mam 22,takže tiez mam este hadam celkom zachovalu plet a nepotrebujem vela make upu:) len fakt minimum,takže skusim to co ty....uvidime,mozno budem vyzerat este mladsie:) a dik za rady