Make up pre najsvetlejšiu pleť aká jestvuje

Príspevok v téme: Make up pre najsvetlejšiu pleť aká jestvuje
m.o.n.i.k.a.

Hello! Mám veľmi svetlú, bielu pokožku, (neopaľujem sa, v mojom prípade je to zbytočné, vždy len sa spálim, a nefandím samoopaľovákom). Predstavte si typickú Keltku - ryšavku - pleť s farbou mlieka, pehy, občasné začervenanie na lícach (rosacea). Zháňam make up, ktorý by aj niečo prekryl, nie len taký krémik, ale zdá sa že ŽIADEN odtieň nie je dosť svetlý. Nevyskúšala som veľa vzoriek; krycí krém Oriflame - odtieň "porcelain" je zatiaľ najlepší (aj tak je trochu tmavý). Chcela by som vedieť, či v našich drogériach/lekárňach dostať nejaký poriadny svetlý makeup... Vopred ďakujem :-D

Eva333

kúpila som si dermacol ... ale nepoužívam ho práve preto, že je príliš bledý ... má niekto záujem? zaplatila som zaň 20 eur, ale pokojne ho predám za 10 eur aj s poštovným :)

MaruškaM

Aby nedošlo k nedorozumeniu,posielam aj stránočku na ten SLONOVINOVOBEŽOVY MAKEUP...

www.temperance.sk

ináč som riadna mrcha že o tom make-upe viem už roky a nikde som o nom nikomu nenapisala aj keď viem že ho ženy hladajú, taký bledulinký :D ale bolo mi tej ryšavky ľúto...nakoniec ja mám vlasy medovohrdzavé taže tiež som bleduľa ale pleť s jemným nádychom do žlta a pehy tiež ale tie sa mi podarilo zjemniť pomocou melawhite radou od nich. inač upozorňujem že produkty na tvar su skvele makeupy ale inu dekorativku tam nekupujte lebo kupite aj lacnejšie ani veci na telo a tak...vazne len pletova kozmetika a makeupy bezkonkurenčne su pre nas bledule raj a mozno este nejake tie masky na tvar a ampulky ale sampony alebo nejake veci na celulitidu ci ocne tiene sa neoplati...

MaruškaM

Mala som ten istý problém, dokial som nezačala rozmýšlať logicky,to že k nam chpaju tmave makeupy je biznis spojený s opalovaním,produktami na opalovanie a tak pod, pritom ženy ak ste mliečno biele je to nádherné, nieje to žiadna vada. To isté robia aj s černoškami a vietnamkami(u vietnamiek je to spojené s kultúrou,čím svetlejšia tym vzacnejšia), chpajú do nich lieky na zosvetlenie pokožky a stým spojenú telovú kozmetiku...proste čistý biznis! Takže už asi tušíte, že produkty pre nás sa davaju inde a naopak :D svet je postavený nahlavu :DDD ... našťastie je tu máloznáma firma,volá sa TEMPERANCE a ja som nou nadšená,produkty o vysokej kvality... mne to dávala koleginka ale zistila som že dá sa tam vybaviť aj zlava,takže neviem ako vy ale ja si nejake peniažky ušetriť rada :) ...maju tam mnozstvo produktou na ochranu a starostlivosť o svetlu plet a NAJDOLEŽITEJŠIE!!! MAKE-UP ENTIA SLONOVINOVOBEŽOVÁ ... a ten je uuuuuplne super,moja skusenosť... kuk .... www.temperance.sk

test

ahoj ,existuje je skoro az biely ja ho mam pouzivam ho len malinko lebo nemam az tak svetlu plet,ale ako pises tebe takyto by urcite vyhovoval
dostanes ho vo funn parfumerke
www.google.com

Flipsi525

jednoznačne dermacol filmstudio barrandov prague ! ... ja som si omylom kupila ten najbledší a je fakt uplne fakt že biely ! myslím že ten ti sadne :) a super prekríva :)

atb

ja mám max factor-lasting performance odtieň 100 a je fakt strašne svetlý :(,nepoužívam ho,škoda ho,asi ho predám lacno niekomu,komu sa zíde..

anjelik9

a ešte aj dermacol cover taký malý zlatý je bledučký aj s maybelline affinitone a v drogerke na testeroch môžeš veselo skúšať =ˇ)