Prijimacky na vysoku sukromnu ?

sway

Tu si jej napisala,co by mal vediet dobry manazer (tym padom si jej naznacila,ze ak nema nato zvladnut vysokoskolsku matitu,tak to ani nema vyznam studovat)

meforme: ak tú súkromnú chceš len kvôli malým počtom hodín matiky, tak to nemá cenu... po prvé: dobrý manažer by mal vedieť vysokoškolskú matiku a po druhé: sama si sa dobehla, že ti ide len o tú matiku :D

Ja ta za nazor nezabijem,akurat ho mas presne nalinajkovany a sama neskor zistis,ze v zivote to tak nebyva:-)A ak aj skoncis EUBA,tak skola,ani matika z teba manazerku nespravi:-))

sever.anka

viem čo obnáša povolanie resp. štúdium hotelového manažmentu... a fakt je tam tú matiku treba, a to nehovorím ešte o vysokoškolskom štúdiu... ale samozerjme, podľa teba to asi tak nie je, ale v pohode, ja sa nehádam, ja sa len rozprávam :)

sever.anka

kde presne som napísala, že si myslím, že nebude úspešná vo svojom povolaní, a kde presne máš pocit, že do nej skáčem ? :D tak ako ty máš názor na EU BA tak ja mám názor na to, že ekonomovia a manazeri by niečo aj z tej matiky mali vedieť, ale dúfam, že ma teraz nezabiješ, za to že mám na to taký názor... a ty keďže študuješ na technickej škole, zrejme celkovo ekonomické zameranie asi nebolo pre teba to pravé, či sa mýlim ? ? ?

sway

Ja studujem na technickej skole,cize matika je tam o dost narocnejsia ako na posranej ekonomke.Na EUBA sa dalo krasne prechadzat na prvy,druhy,treti krat s tahakmi a mali sme matikara,s ktorym si to ti,ktorim matika nesla pekne vybavili-nie prave najcestnejsou cestou.Proste skola o nicom,kopa teorie,ktoru nikdy v praxi nevyuzijes a ti,ktori vedeli ako - prechadzali krasne aj bez vedomosti,cize skola,co naozaj vysoku uroven nema.(Je to moj osobny nazor vytvoreny na zaklade casu straveneho na tej skole).A ked sa meForMe hlasi na skolu,kde sa matike tolko nevenuju,je to len dobre,ked si je vedoma,ze to nieje pre nu to prave orechove,tak do nej neskac,ze to ani v jej pripade nema vyznam a nebude v svojom buducom povolani uspesna.

sever.anka

mám strednú hotelovú školu, a sama dobre viem, ako tam tá matika chýba... ekonóm má vedieť aj matiku... zrejme tam z nejakého dôvodu tá matika je

prečo zabité dva roky?

sway

sever.anka Ano studovala som tam,zabite 2 roky:-) a ten druhy prispevok je tiez o nicom.Niekto na matiku proste nie je a pritom ma napriklad dobre organizacne schopnosti, co sa da krasne vyuzit prave v cestovnom ruchu.Neviem,ktori manageri dnes rataju priklady v ramci naplne prace..

sever.anka

meforme: ak tú súkromnú chceš len kvôli malým počtom hodín matiky, tak to nemá cenu... po prvé: dobrý manažer by mal vedieť vysokoškolskú matiku a po druhé: sama si sa dobehla, že ti ide len o tú matiku :D

sever.anka

myslela som vysokú hotelovú na územii SR...

a prečo myslíš že EU BA je o ničom ? ? ? študovala si tam ? ? ?