bolest oka

Fallo

Používateľ tannia
Dnes 23:39
Ohlásiť adminovi

Fallo a RNG: obidvaja mate pravdu, kazdy z vas si obhajuje svoje. RNG: viem, co nam chces povedat, ale bohuzial u vela ludi tento sposob liecby nefunguje, keby si sam mal akne a robil pre to uz 14rokov vsetko, tz. detox, maste, gely, kremy, vitaminy a nic nezabralo - nehnevaj sa my sme ochotni ist do hocicoho - to nemas sancu pochopit, ked si to nezazil a darmo budes v kuse dokola pisat to iste.. Fallo: vystizne a trefne si to napisal dik

Fallo

RNG- ja som rad,ze uplne neberiem nic ani chemiu ani alternativu.....je to o psychike a snad mi to ostane a nic nechytím. a ak nieco beriem...raz za cas si vysypem par vitaminov do krku a mam pokoj.
Neviem ci to len ja tak citim ,ale ak mojmu organizmu nieci chyba....da mi vediet a mam na to chut.
Mlieko nemusim,ale obcas ma telo tak k nemu dozenie.,ze vypijem 2 litre a inokedy mrkva a ine.

RNG

fallo tentokrat hovorim aj z osobnych skusenosti, mnohych, nielen na mne ale aj na plno clenoch rodiny a priatelov. Ja pouzivam koloidnu striebornu vodu a citricidal na infekcie a hojenie roznych ran(cukrovkar, tazko hojace sa rany a pracujuci v primysle, kde sa podchvilou poskrabem na ostrych hranach materialu)
Odvtedy, co pouzivam tieto oba prostriedky(vyse 10 rokov) nemam ziadne problemy s hojenim ran, potlacenim infekcii v ociach, odstranenim syndromu suchych oci, nosnych a prinosnych infekcii atd.

Takze tvoje zosmiesnovanie si mozes pekne nechat pre seba.

sandraa

to je zoskrabnuta povrchova vrstva na rohovke a strasne to boli, niekedy clovek ani neotvori oko, lebo kazde zmurknutie je peklo

sandraa

ivan, asi si si tym skrabnutim vyrobil eroziu na rohovke, to je bolest jak svina,viem o com hovorim, k to neprejde, pomoze asi len ocny lekar

RNG

na oci je dobra aj koloidna strieborna voda aj roztok citricidalu(4 kvapky do deci vody)
Obe su znacne antimikrobialne a ucinne aj na mnohe infekcie, na ktore klasicke antibiotika nezaberaju.

Fallo

sorry ale skrabat si oko ako gule....je dost divne!
To ti nedoslo.,ze je to velmi citliva oblast????
Si daj framykoin....
alebo kvapky do oci...a kvapky ale ocne!!!...nie nejaku blbost co najdes!

darinkal

uz dva roky mam priserny tlak v pravom oku. kazducky den. nikdy som nemala snim ziadny problem. ale zacalo to po noseni kontaktnych sosoviek.ti som prestala nosit stym ze to prejde ale ten tlak trva uz dva roky a uz som zufala. pochodila som 5 ocnych doktorov a oni povedali ze oci mam v poriadku. a mam pocit skulenia pravym okom pritom som nikdy neskulila.poradi niekto lebo ja uz naozaj neviem co mam robit.