EMG vysetrenie na tetaniu

[zruseny12]

DEMETERMACO
neviem presne ako sa to vala...ale po 1x mi zistili, ze mam mierny stupen tetanie...
a po 2X som bola na TETANICKY TEST a na SVALOVE TESTY...lebo primarka mi hovorila,vysledky
ze SVALOVE TESTY SU OK...A TO BOLO TO,CO MI PUSTALI JEMNU ELEKTRIKU...
a TETANICKE TESTY-TETANIU som mala zasa potvrdenu...
A JASNE,ZE SA TO DA PREZIT,VED TO NIC NIE JE...SU HORSIE VECI...AKO TOTO...

demetermaco1

bojkoo. nemusíš sa báť je to takmer také vyšetrene ako ekg,len na palec ti dajú elektrodu a ja na ukazovák a zavedu tan jemnu elektriku povedané laicky tý zistia dráhy nervov na rôznych častiach tela a ich možné poškodenie ciťiť to ako jemné mravenče a nejaké to škubnutia rukou to je len reflex ta sa nemáš čoho báť je to bezbolestné len trocha neporíjemné hlavne to mravenčenie.držím palce...

demetermaco1

mariaa. ty si bola najprv na eeg to je vyšetrenie mozgu podobné ekg,kde nič necítiš a emg je zisťovanie dráh nervov a ich prípadné poškodenie. ciťiť to ako jemné mravenčenie a občasné šklbnutie je to len reflex nervu alebo svalu na jemný elekriký prúd. to asi vsio-

RNG

na upravu hormonov je hlavne yam, senovka grecka, pripadne aj olej z pupalky a boraka, damiana, black cohosh a Dong Quai(zensky "zensen", silny adaptogen)
Pri rozhadzanych hormonalnych hladinach telo je v zmatku, travenie nechodi poriadne, nervove procesy su vykolajene, hospodarenie s mineralmi porusene. A z toho je tetania=nedostatok mineralov na vodnie elektrickych signalov v tele. Prejavuje sa to krcami, uzkostou ba dokonca depresivnymi stavami. Lekari na to predpisuju casto nespravne antidepresiva na potlacenie symptomov. Ale dlhsie trvajuca tetania vedia k osteoporoze, lebo telo si snazi chybajuce mineraly odburat z kosti.

Teda napravit hormony, traviaci proces a aspon docasne brat mineralove doplnky je tu riesenie prirodne, bez chemie a drog.

demetermaco1

mariaa, ty si dobla najprv na eegto je vyšetrenie mozgu a emg je zisťovanie dráhy nervov v tele zaleží na to kde to chu zistiť ale dá sa to prežiť

[zruseny12]

ano,chodim ked mi to cas dovoli,alebo ked je volny PC,kludne mozes nechat odkaz...tak sa maj krasne a pekny vikend...

bezmocna18

aha no dobre dakujem....aj tvoje rady mi dost pomohli...chodis tu casto?? keby nieco mozem ti nechat tu v tejto tene odkaz?? pretoze uz budem musiet ist...