Tetania

Príspevok v téme: Tetania
+bezmocna18

Ahojte, zisitili mi nedavno tetaniu, no ja si niesom ista ci ide o nu vraj ano ale ja sa bojim....nedokazem uz zit ako normalny clovek.... Moje priznaky- tlak na hrudniku, slabost, problemy s dychanim, zavrate, pocit na odpadnutie, pocit nepravidelneho dychania, pred tym nez som zacala brat magne B6 aj trpnutie ruk ci mravcenie, prichadza to samo od seba najhorsie vecer ked mam pocit ze umieram...som slaba, toci sa mi hlava neviem poriadne dychat, panikarim a dalsie veci vhodne na diskusiu ak ano tak piste budem odpisovat a debatovat s kazdym dakujem!!!!!!!

RNG

Inac tetania a ine poruchy v tele su casto nasledok nedokonaleho travenia alebo zleho vyberu jediel
Na znicenie traviaceho procesu na dlhsi cas staci jedna "zaludocna" chripka, 24 az 48 hodinova zalezitost, ktora poskodi vyrobu zaludocnej kyseliny a enzymov na dlhsi cas.

+bezmocna18

mariaa....dakujem pekne aj tebe dobru noc a urcite az budem vediet nieco nove tak ti semka napisem dakujem za rozhovor...

[zruseny12]

rozumiem ti,ked cloveku nieco je,tazko moze byt STASTNY...
ZELAM TI ABY SA TI PODARILO S TOHO DOSTAT...
zelam ti DOBRU NOC...
a ak sa ti bude chciet tak daj vediet ako sa mas...ahoj

+bezmocna18

no mariaa este stale zle pretoze s liecbou zacinam az zajtra a porpi pp a mam este aj obsedantono kompulzivne poruchy popri tom su asi 4 abo 5 no ide to somnou dolu vodou ja uz som fakt pripad pre psych. nevim uz poriadne zit vsetkeho sa bojim vsetky chorobi a ostatne veci pripisujem sebe no proste vsetkeho sa bojim.... niesom vobec stastna...je to na nervy:(((

[zruseny12]

jasne,je to len na tebe...
ked je malo SEROTONINU,tak je zla nalada a sposobuje to depresiu...
/mozno by sa to dalo aj inymi vecami nahradit,ak ti nebude robit dobre CIPRALEX...ale to nechame na potom..../
a dnes sa ako citis?

+bezmocna18

mariaa.... jj to su antidepresiva.... musim vyskusat vsetko ak mi to nezabere a budem sa citit stale rovnako bez znamky zmeny tak to vysadim o nic nejde

+bezmocna18

mariaa a co je to ad?? a mne povedala doktorka ze mam nedostatok serotoninu.... a ze cipralex je nato dobry uvidim no ci mi to bude pomahat... dakujem aj tebe pekny vecer...