Aká je šanca otehotnenia?!

FrfFka

chcem sa spytat s chalanom som mala sex bez ochrany ale bolo to len chvilu aby sa domna nevystriekal...dal si pozor..ale niekedy som mala v bruchu nevolno neviem preco poradte mi mozem byt v tom?:(

jakhob

no naposledy som sa včera spravil (hanbím sa :D) a odvtedy som bol na malej 2x a na velkej 2x, takže ak je to poho, ja netuším :D

niekto

podla mna je to zbytocne ...
pisal som od posledneho vrcholu
to znamena ze ak zostanu v moc. trubici spermie mozu sa pocas styku dostat von
ak si bol ale od posledneho vrcholu na wc ziadna ziva spermia v moc. trubici neozostala
...

jakhob

Za prvé, nepopísal som to úplne tak ako som chcel, bolo to "ve spěchu", takže sa absolútne nemusíš báť, že by mi peniaze boli prednejšie pred partnerkou a jej zdravím. Ona je mojím vším, takže ma peniaze nevytrhnú, to som povedal aj jej !
Za druhé - nespravil som sa, nebol som na wc, iba sa mi chcelo ísť, ale aj tak to kúpim, nech mám dobré svedomie a pôjde sa hneď objednať ku gynekológovi, aby bolo vše OK...

jakhob

Za prvé, nepopísal som to úplne tak ako som chcel, bolo to "ve spěchu", takže sa absolútne nemusíš báť, že by mi peniaze boli prednejšie pred partnerkou a jej zdravím. Ona je mojím vším, takže ma peniaze nevytrhnú, to som povedal aj jej !
Za druhé - nespravil som sa, nebol som na wc, iba sa mi chcelo ísť, ale aj tak to kúpim, nech mám dobré svedomie a pôjde sa hneď objednať ku gynekológovi, aby bolo vše OK...

niekto

ak si od tvojho posledneho vrcholu bol na wc nemali by "kvapky lasky" obsahovat spermie
v kazdom pripade ak nemala plodne dni a ma pravidelny cyklus tak je to velmi velmi nepravdepodobne
ak si sa donej neurobil tak tehotna nebude

pozri moj prispevok nizsie tam mas pravdepodoobnosti za ROK

btw tabletka po ma tak 80% ucinnost

inak dost ma zaraza ze ta trapi skor tych 23 eur ako zdravie partnerky o.O

PppEtruuuus

No čítala som už dávnejšie že aj pri sexe bez ochrany je možné že aj keď sa chlap ešte neurobí, ale počas súlože mu môže uniknuť semeno, ani o tom nevie, a určite viete ženy že stačí fakt kvapka a môžte byť hneď v tom. Ja toto radšej nepropagujem..že bez ochrany pokiaľ nieje anti.. Je to vedecky dokázané možno to niekde na nete bude..

jakhob

Zdravím všetkých!
Potreboval by som pomoc...
Dnes, ako sme sa s partnerkou "hrajkali", dospeli sme k tomu, že som ho tam strčil, lebo sme to chceli len skúsiť. Zopárkrát som do do vnútra vopchal (ale bez ochrany), no nie až do takej fázy, že by som dospel k vyvrcholeniu. Asi by to aj za 2 minúty bolo trápne. :-/
Ide o to, že jej asi 2-3 dni dozadu vyšlo, že nemá ovulačné dni a mne sa tesne pred vsunutím strašne chcelo na záchod a počas pohlavného styku tiež, takže mám silný dojem, že k uvoľneniu spermií nemalo prísť. Ale nie som si na 100% istý, chápete ma.
Preto na vás idem s prosbou, čo robiť? Kúpiť hneď zajtra Escapelle alebo je to zbytočné a netreba vysoliť tých 23€ len tak? Peniaze nie sú problém, ak ide do tuhého, ale aby to nebolo zbytočne.

Prosím, poraďte !!! Nechceme hneď bábo, po prvom styku (ona a ani ja sme ho ešte nikdy nemali). Prosím poraďte !!!

Zena:)

jankapo2 napisala si to dobre:) ale predsalen tam je nejake riziko ....ja som s mojim spala vcera a dnes mam nejake cudne bolseti v podbrusku ale to sa stava kedykolvek.. a to hned nemusim byt tehotna