Opuch po obriezke

Príspevok v téme: Opuch po obriezke
Peter_11

Zdravim
pred 2 tyzdnami som podstupil ciastocnu obriezku. Uz to je celkom zahojene, daktore stehy vypadli ale na jednej strane penisu je ta predkozka strasne napuchnuta a nezda sa mi ze by sa ten opuch stracal. Doktor mi povedal ze by to malo zmiznut do konca leta a ked nie mam dojst. Prosim Vas neviete mi poradit ako sa zbavit toho opuchu skorej pretoze do konca leta nevydrzim bez sexu ... Dik

kuka

Odporúčam Fototerapiu BIOPTRONOM,
dokáže zmierniť bolesť a svalové napätie,
zlepšiť vyživovanie tkanív, zmierniť opuchy, zrýchliť proces regenerácie a hojenia rán, určite ti pomôže a budeš si môcť užívať...

house

S repikom nemam skusenosti mne pomaha harmancek , ale budis, ak pisu asi je to pravda, kazdemu zabera lepsie nieco ine.

Peto T

Ešte k tým vitamínom, mám na mysli dávky od 400-1000IU pre E a najmenej 1000mg pre C, C sa môže aj podstatne viac, ale treba s jedlom a veľa piť.
Pri poruchách obličiek a metabolizmu železa a medi a deficite G6PD sa vyššie dávky C neodporúčajú. Vitamín E zvyšuje účinky digitalisu, takže srdciari opatrne.

Peter_11

House: moze byt aj ten repik prosim ta ? ... dnes som zacal so studenymi oplachmy miesto teplych tak uvidim ...

Ja som nemal extra problem ... v kludnom stave nebol problem ju dat dole ... takze hygiena v poriadku ...

house

Peto T, velmi spravne Zinok je velmi dolezity na hojenie koze, E C detto.
Obriezku je najlepsie urobit od malicka, ale nikdy nie je pozde,len je to potom o to bolestivejsie,je to dan za nevsimavost
rodicov a nevenovanie pozornosti dietatu
a jeho pohlavnym organom v detstve mozno sa o tom aj malo pise hovori.Zidia robia obriezku kazdemu chlapcovi tym sa vyhnu takym castym problemom s nou u chlapcov.
Pomaha to udrziavat hygienu penisu zalud je potom menej citlivy nie su problemy s predcasnou ejakulaciou a bolestou zaluda.