ako to chuti?

sano28

urcite je to individualne.. napriklad mojej priatelke to doteraz nikdy nechutilo.. teda nechutilo jej to pri jej byvalych, ale to moje je vraj nejake dobre a dost casto sa ho sama dozaduje, raz sme sa normalne pohadali ked ona to chcela a ja nie :-) ..no napriklad mojej byvalej sa to priam hnusilo a bolo jej s toho zle tak sme to vobec oralne nerobili... teda vies ako.. 100ludi 100chuti

jakhob

Za ten ananás ďakujem :D

...ale nie, naozaj asi veľa záleží od stravy (píšu to všade) a taktiež, kto čo vydrží a znesie.

A takisto to je aj u báb (či už s chuťou mušličky alebo chuťou ejakulátu).

alzbee

Ja som mala partnera, ktory mi to vzdy dal do ust...neskutocne sa mu to pacilo :) ale mne to veru nechutilo..robila som to pre jeho radost:) a teraz co mam partnera, tak mi to nedava do ust-vzdy, ked to pri orale uz nanho ide, tak mi povie:) Iba raz sa mi stalo, ze som nato mala chut...a bol z toho uplne vyhukany :-P...

PppEtruuuus

No podľa mňa je semeno horko slané. Ale ak chalan papá ananás, tak potom ho má sladké. Odskúšanééé

AdamKrt

To je individualne. U kazdeho to moze byt ine. Zalezi od cloveka, ako sa stravuje a tak iste, ake ma kto chutove bunky :)

Mne povedala priatelka, ze mam sladke :) Mozno preto, ze ranajkujem vacsinou ovocie.