Baby poradte

Príspevok v téme: Baby poradte
Zena:)

S priatelom spavam uz dva roky... nikdy sme nepouzivali kondomy ..stale ho pred tym vytiahol a hodil mi to na brusko..doteraz som neotehotnela ale teraz mam nejaky blby pocit vcera sme oli spolu a urobil to...on ma uistuje ze si daval velky pozor ze sa nemam bat..ale co vy na to? mozem byt tehotna?prosim pomozte...mam divne bolesti v podbrusku ked si silnejsie stisnem a mam vytoky.. hmm vcera som s nim bola..:(je to zle znamenie?

januskaaa

zena:) = neprajnicka... trapny sposob ...delphia ti len jasne a milo odpovedala..ty si na nu vyskocila...

ale pridam sa k teme...mam kamaratku ktora je v 4 tom mesiaci, vdaka 2 rocnemu prerusovanemu styku...Gynekológovia ju považujú za mimoriadne nespoľahlivú pre jej Pearlov index 15-35. Znamená to, že zo sto žien počas jedného roka otehotnie pri používaní tejto metódy 15 až 35.

ShaulaThalit

janekMY33: nebodaj si z Myjavy? pretoze to vysvetluje potom to, ze o sexe vies vsetko, ale pravopis mas asi taky, ze podme sa radsej utopit do vahu, ako sa trosku vzdelavat...

janekMY33

vies nechraneny pohlavni stik aj ked sa urobi na brusko je v percentach ze budes tehotna na 98%ze ano 2% ze nie

Neprajnicka

POCUVAJTE VSETCI VIETE LEN URAZAT TA DELPHIA BOLA AZ VELMI MUDRA LEBO ZENA ZIADALA O RADU BOLA ZUFALA A TA SA JEJ VYSMIALA A SUROVO NAPISALA ZE HEJ BUDE TEHOTNA A NEVIEM CO MOHLA TO NAPISAT KLUDNEJSIE .... A VY JEJ TAM ESTE NADAVAJTE DO NEJAKYCH BEZDOMOVCOV TOTO JE STRANKA KDE SI CHODIA LUDIA PO RADU... TAK VIDIM AKO RADITE...SMEJETE SA S CUDZICH PROBLEMOV A NIC NEPORADITE..LEN ZLE PRAJETE...SKUSTE SA SPAMETAT BODAJ BY SA VAM TO RAZ OBRATILO VSETKO... STE TRAPNE A HLAVNE TY USINKO

Optimista_dozaista

Prerusovanu suloz nemam v oblube, nedokazem sa uvolnit, lebo nemam pod kontrolou rozblazneneho chlapa. Uz asi dvakrat sa mi stala takato vec: ,,Zlato, ty uz budes, ze?´´pytam sa ho. ,,Hej!´´ znela odpoved a len len , ze ho vytiahol. Aj som mu ten druhy raz hned jednu flakla, pretoze povedal, ze si da bacha, a pritom som zjavne videla, ze by si veselo sexoval dalej, radost v ociach a rozum si vyzliekol aj s boxerkami. A prerusovanu uz robit nebudeme. Chlapi-nie vsetci, samozrejme-sa vedia dost zabudnut. Jasne, ze som na vine aj ja, ked som sa nechala na to prehovorit.

fedra

No my s priatelom, teraz uz s manzelom sme takto neotehotneli 8 rokov :-)) Veru ze moj si vedel davat pozor a to ze kvapocky lasky obsahuju spermie je len mytus. Obsahuju ich v tom pripade, ak sa sulozi druhy krat po sebe a spermie ostali v mocovej trubici. Takze tak...
Dnes mame 3-mesacneho synceka, kedze sa "posmykol" iba raz, ale to preto, lebo babo sme uz chceli a velmi :-)

usiko

fuuuha, zena, aka zmena...precitala som si najprv tvoj problem, a vyznela si tam vcelku zufalo......

a potom som precitala tvoju odpoved neprajnicke a vcelku znela dost skodoradostne a vystatovacne....

akiste patris k tym ludom, ktori, ak potrebuju pomoc, tak su neskutocne mili, a ak ju nepotrebuju, tak sa vratia k svojmu obvyklemu charakteru.....

to mi pripomina jedneho bezdomovca, opiteho, ktory odo mna pytal peniaze asi takto "Prosim prispejte na chudaka, pan boh s vami, pan boh a panna maria vas pozehnaju.....atd. " a ked som mu njic nedala, lucil sa asi takto" Bodaj si sa po.....bala!"

sweet_lolitta

Delphia ma pravdu moja mila, nie je neprajnicka, lebo ako vidis, sama to praktizovala :) Tak ako aj moja mama a vdaka tomu mame moju segru :)
Ja ti prajem, aby si mala dietatko, ked si ho budes zelat, no z vlastnej skusenosti viem ake su to nervy, ked kupujes v lekarni s neistotou test alebo ides aj na krv....

Zena:)

Delphia nepotesim ta neprajnicka... kramy som dostala a navstivila som gynekologa a tehotna veruze niesom a dva roky uz takto pavame s priatelom a este som neotehotnela... Vies zato ze tvoj manzel si nevedel dat pozor tak preto teraz nemusi byt kazda matka.. a nemyslim to v zlom ten moj si vie davat pozor cize nevyslo ti to... MAJ SA neprajnicka :)