Priateľ má len ženské kamošky

Príspevok v téme: Priateľ má len ženské kamošky
Catrina

Mám 30 rokov, priateľ 40, poznáme sa len 2 mesiace. Rada by som si vypočula názory iných ľudí na náš vzťah, lebo ja mám z toho chaos. Priateľ je ku mne veľmi milý a pozorný. Snaží sa mi vyhovieť, občas mi robí radosť tým, že mi kúpi trebárs obľúbený keksík či čokoládu. Máme spoločné záujmy, chodíme vcelku často niekam na výlety, často on vymýšľa program. Keď som prejavila záujem ísť na túru do istej lokality, hneď začal o nej zháňať informácie. Hoci býva hodinu cesty autom, chodí za mnou aspoň raz týždenne len aby sme strávili spolu poobede a večer a na víkend chodím ja zväčša za ním, pretože na rozdiel od neho nebývam sama. Zväčša ale strávime spolu len jeden deň z víkendu, lebo on zvykne niečo mať. Má veľmi rád deti, vlastné zatiaľ nemá a chcel by. A teraz čo mi príde divné. Prakticky nemá žiadnych mužských kamošov, len kamošky. Slobodné či vydaté, s deťmi či bezdetné. Nekamoší sa nikdy s ich mužmi (ak majú), len s tými ženami. Témy rozhovorov majú akokeby babské, o vzťahoch, ale i o sexe. Príde mi divné, že mu nejaké ženy hovoria o tom, čo sa im páči v posteli a ako to robia. On tvrdí, že sa ich na to nepýta, že mu to hovoria samé od seba. Nestretáva sa zväčša ani s viacerými naraz, ale sú to individuálne kamarátky, teda s každou osamote. Keď sa s nimi stretne, dáva im pusu priamo na ústa. Rád chodí do sauny a hovorí, že keby nejaká jeho kamoška s ním chcela ísť, tak kľudne by s ňou išiel sám nahý do sauny. On s nahotou problém absolútne nemá, kľudne aj nahý stojí v okne či u mňa behal holý po byte, hoci boli doma dvaja spolubývajúci a hrozilo, že vylezú z izby a uvidia ho. Ja som mu už za tie jeho kamošky spravila pár krát scény, ale on sa urážal, že som žiarlivá a že prečo mu neverím a že to je úplne normálne. Že sú to len kamošky, nič s nimi nemá ani nemal ani nechce mať. Tak som si podľa jeho vzoru našla tiež kamoša s ktorým sa stretávam, ale tam už taký tolerantný nie je, hoci mi ho nezakazuje. V podstate ani nemôže. Ale furt sa na neho vypytuje a vkuse sa pýta že či ma chce henten na sex hoci som mu 100x povedala že nie, a má poznámky typu že prečo dnes nemám čas sa s ním stretnúť, či idem s Jožom a podobne. Raz sa naňho spýtal že ako sa má moja tajná láska. A pod. Ja už tie jeho ženy neriešim, hoci ich často spomína, ale dal mi najavo, že keď budem robiť scény tak náš vzťah ukončí. Mimochodom, tie jeho ženy o mne vedia, min. niektoré ale si myslím že asi aj všetky. Jeho najlepšia kamoška je jeho suseda ktorá je len o rok staršia odo mňa a nemá partnera. Vždy keď ju vidí, tak je z toho strašne šťasný, vytrubuje na ňu či vypiskuje, hoci sa vidia veľmi často, takmer denne. Mne hovorí, že som zbytočne žiarlivá a že prečo si neverím, že načo by furt za mnou cestoval keby chcel tie svoje kamošky, či priamo tú susedu. Že načo by cestoval furt toľko kilometrov za mnou, keď ju má pár krokov od dverí. Ju som videla, zoznámil nás, bola milá usmievavá, priateľ jej vyprával nejaké zážitky z práce chvíľu a potom sme sa s ňou rozlúčili, čiže bližšie ju nepoznám. Ja mám priateľa rada, mám pocit že aj on mňa má rád, hoci neviem nakoľko, ale fakt sa snaží mi aj pomáhať, napr. prácu zohnať, vypytuje sa tých svojich kamošiek na prácu pre mňa. Ja som totiž krátko pred naším zoznámením prišla z Anglicka a mám problém si zohnať prácu. Inak je teda hrozne zlatý, ale neviem, čo si mám o tom všetkom inak myslieť. Preto by ma zaujímali názory ľudí, ktorí v tom nemajú zainteresované srdce ako ja.

salonkaKJ

cavte kocky, ja by som zas sa bala toho pri nom, ze ostane na tych kamoskach nastalo zavisly a keby ste uz aj spolu ostali a byvali spolu, ze by sa ich asi nedokazal vzdat.. to mi pride ako maximalny vrchol, ked ta nejako rozobera a este ti rovno povie, co mu vraveli jeho kamosky o tebe, az sa s tebou rozide. je nejaky divny, fakt. podla mna bol zvyknuty na taky harem okolo seba a asi sa toho ani nevzda. mne osobne by to velmi vela prekazalo a hoci by mi bolo luto sa s nim rozist, presne preto, co tebe, ale casom by to asi prislo, ja by som tiez asi moc nemala radost z tolkych kamaratiek.. a este ako pozera po susede-to mi pride ako nenaplnena laska z jeho strany alebo co a jej to tak vyhovuje asi, mozno ho natahuje, hoci ona ho nechce a preto nie su spolu a on vie, ze ho nechce, tak preto vravi, ze vsak s nou nic mat nebude, ale ked vidis, aky je stastny, ked ju vidi, je to fakt divne :( drz sa

millli

Ramirka ma pravdu a tie posledne tri odseky to vystihuju, ci by oni boli frajerky? Pre Catrina, co je on za chlapa, ze mu radia nejake zeny o vybere partnerky? Co su nejaky jeho harem? Bez ich suhlasu sa ani vycikat nepojde? Podla mna je to zakomplexovany chlap, ktory sa boji vlasteho rozhodnutia a radsej da na inych a zeny su pritom vyborne manipulatorky. Mozno sa pre toto moje obvinenie nahnevas, ale mne podla prispevkov mam ten pocit o nom.

millli

Ja osobne by som nedokazala mat partnera, ktory ma iba zenske kamosky. Mala som byvaleho, zo zaciatku mal viac muzskych kamosov, ale neskor uz zacal mat viac zenskych kamosiek, dokazala som tolerovat piva s kamaratmi, ale ked sa mal stretnut s kamoskami, uz ma chytala nervozita a napadali vselijake myslienky. Toto bolo na mna privela, prisli hadky, obivenia a koniec. On to skoncil. A s tym svojim kamosom kludne ries intimnosti tykajuce sa tvojho partnera, ze sa ti zda malo svalnaty, ze mu trva, kym sa mu postavi. Aspon uvidi, ake to je, preberat intimnosti s niekym cudzim pre neho.

ramirka

aha no ale aj tak..ale v podstate niet sa comu cudovat ze s nimi rozobera taketo veci ked ma len zenske kamosky..ale bolo to myslene skor ironicky...ja by som ti radila povedat mu co ti vadi..len problem je v tom ze on palicato si stoji za svojim ze unho je vsetko ok..neviem je to zvlastny chlap..nepoviem keby to bolo aspon vyvazene ze ma aj kamosov aj kamosky ...ale len kamosky a ktore dokonca mu hovoria ze nech si najde lepsiu no neviem neviem...ja by som len bola zvedava ako by oni reagovali keby mali chlapa co ma iba baby kamosky a rozobera s nimi vsetko aj intimneho charakteru uz by asi neboli take hrdinky..

Catrina

Ja neviem, uz by som rada nasla niekoho na vazny vztah, navzdy. Ale je to tazke. Byvaly bol agresivny a ked som ho nechcela posluchat, tak bolo zle. Bol to najhorsi vztah aky som kedy mala a bala som sa ho. Byvaly predtym bol zavisly od mamicky a nebol vikend, kedy by u nej nebol. Okrem toho si ma nevazil. Niekedy uz rozmyslam nad tym, ci ja nie som moc vyberacna a ci vobec najdem niekoho kto mi bude vyhovovat.

Catrina

Raminka: Chcel ist so mnou na jazera, ale ja som akurat dostala svoje dni a tak som nechcela. On mi hovoril, ze si mam dat tampon, ja ze to nie je hygienicke lebo tampon nasaje vodu z jazera aj s tymi necistotami. On si neskor kukal na nete nejake odbornejsie informacie o tom a dal mi za pravdu. A potom to rozoberal s tou svojou kamoskou a ta povedala, ze ked cakala dieta a hrozil jej potrat tak si dala nejaky velky hruby tampon a on mi to potom referoval, myslel to ako radu zeby som si nabuduce tiez mohla nieco take zaobstarat, ze cez to nic neprejde.

ramirka

a tomu mu nie je divne ze aj ty aj jeho byvala su podla neho- podotykam ziarlive? ze asi bude chyba aj v nom? no mne by toto tiez urcite vadilo takze ty nie si nijak mimo ze ti to vadi bez priciny...

ramirka

prosiim? tvoju menstruaciu??? tak to je dost vrchol..ja by som toto povedala..moj priatel nerozobera s kamosmi ani ked mame nejaku hadku aj ked mensiu ze co ako preco a nieto taketo intimne zalezitosti...to akoze co hovori kedy mas dostat alebo co alebo ako dlho mas??

Catrina

A este jedna vec ma zaraza. Jeho suseda ktoru oznacuje za najlepsiu kamosku. Poznaju sa 6 rokov, ona mala dlhorocny vztah, posledne mesiace je sama. Je o rok starsia odo mna. Mam pocit, ze je na nej zavisly. Vzdy ked ju stretne, tak sa strasne tesi, hoci sa stretavaju takmer denne a vypisuju si denne SMSky (o com, to samozrejme neviem). So mnou si SMS nepise, len raz denne mail. Minule sme isli autom uz sme boli kusok od jeho domu a ona bola vo svojom aute pred nami, vytruboval po nej, hoci vedel, ze o chvilu sa stretnu osobne. Nabuduce sme ju stretli na schodoch, vypiskoval po nej. Videla som jak sa hrozne tesi, ked sa my stretneme, urcite nie je taky euforicky. Chodievaju spolu vselikde, na vylety, do krcmy a samozrejme sa hlavne navstevuju doma - ako casto neviem. Ked som mu este v zaciatkoch dala najavo, ze mi to vadi, povedal mi, ze som zakoplexovana, ziarliva a ze ked to nemienim tolerovat on taky vztah mat nechce. Ze aj jeho byvala bola ziarliva a on uz nikdy taky vztah mat nechce.

Catrina

Baby a chlapi dakujem vam za vase rady :) Napisala som toho skutocne hodne a pritom ani zdaleka nie vsetko. Sme stale spolu, ale ja mam pocit, ze tem vztah sa zenie do zahuby. Vela veci mi vadi, ale nedokazem mu nic povedat, vzdy si kusnem do jazyka a som ticho a tvarim sa ze vsetko je super. Ked som sa totiz stazovala ci pytala, oznacil ma za ziarlivu, zakomplexovanu, ze preco si neverim a ze preco jemu nedoverujem, vraj na to nemam ziaden dovod. A so svojimi kamoskami ma rozoberal a tie mu povedali, ze ked som taka netolerantna ma sa na mna vyprdnut a najst si nejaku lepsiu. Nechcem aby ma zas rozoberali, co ma inak aj tak urcite rozoberaju, ale aspon nie uplne v zlom. Zarazilo ma, ze moju menstruaciu riesil min. s jednou svojou kamoskou. Neviem ci ja som vadna, ale mne to proste vadi. Ale drzim hubu.