Entizol

jajkafr

kukučka
ak ti lekár predpísal tabletky a povedal, aby ich bral aj tvoj partner tak jemu predpísal pravdepodobne tabletky per os (cez ústa) takže vezme tabletku, vloží si ju do pusy a zapije vodou.

kukučka

chcela by som sa spytat mozno blbu otazku ale ako ma priatel pouzivat tabletky ak mi ich gynekolog predpisal ???

fidorka3

dievčatá alebo dámy,,,,každý zápal, každá infekcia sa má riešiť okrem tabletiek aj obmedzením pohlavného styku
ja myslím, že tých pár dní bez sexu vydrží každá z vás..-sú aj iné metódy ako ukojiť chlapa, keď on nemôže vydržať
rozhodne by som počas užívania ENTIZOLU neodporúčala pohlavný styk

miminka210

Dobrý deň, beriem tabletky Entizol, pretože môj gynekológ mi zistil zápal, pričom som nemala žiadne iné vedľajšie príznaky iba výtok.Povedal mi, že počas liečby nemôžem mať pohlavný styk. Chcem sa spýtať, či by mohol byť kebyže použijeme kondón?? Ďakujem

tip

NEMOZES MAT POHLAVNY STYK. ENTIZOL SA POUZIVA NA LIECBU VAZNEJSICH INFEKCII, KTORE TREBA RIADNE VYLIECIT A VSETKY LIEKY AJ VKLADY AJ S PARTNEROM DOBRAT, LEBO AK SA PORIADNE NEVYLIECIS, MOZE TO MAT NASLEDKY NA PLODNOST V BUDUCNOSTI. NAVYSE SA PRI UZIVANI ENTIZOLU NEMOZE PIT VOBEC ZIADNY ALKOHOL, KEDZE TIETO LIEKY SA POUZIVAJU AJ PRI LIECBE ALKOHOLIKOV A KED SI VYPIJES, MOHLO BY TI BYT VELMI VELMI ZLE OD ZALUDKA.