preco ma prestal mat rad?

Príspevok v téme: preco ma prestal mat rad?
majolenka

Zdravim, mam s priatelom takuto krizu: vyse dvoch rokov sme boli spolu stastni, bola som pre neho super, sikovna, mila, idealna... a odrazu som blba, neschopna, nesikovna, kilava, skratka, zrazu mu neskutocne lezie na nervy vsetko co poviem, vsetko co urobim. Som z toho dost smutna, lebo predtym to bol super chalan a tak velmi som sa tesila, ze som takeho nasla... a teraz.... no hroza!!! :-(

majolenka

ze sa to ustali... myslis to jeho hnusne spravanie? a bude si mysliet co ak co? neviem, ci som spravne pochopila

iljia

Chce sa rozist a nevie ako ti to ma povedat(mozno ma rozbehanu druhu) a caka ze ked bude na teba hnusny, tak sa rozides s nim ty. Je mozne ze sa to ustali, ale on bude mat stale myslienky co ak.

majolenka

Catrina, vdaka za prispevok, len rozmyslam, ci to nebude dvojsecna zbran. Teda, ak sa mu budem vyhybat, moze to pochopit tak, ze uz nemam o neho zaujem, z toho moze vydedukovat, ze: no ked sa neozvala, tak taka silna laska to zas nebola... alebo moze si zvyknut byt bezo mna.

Catrina

Majolenka, no v prvom rade ti chcem povedat ze drzim palce aby sa to zas na dobre obratilo. Ono muzi maju niekedy take krizove obdobia. Je mozne, ze aj ten tvoj niecim takym prechadza, je mozne, ze tym prejde a bude to zas jak predtym. Ale nechcem ti davat zbytocne nadeje, mozne je aj to, ze vas vztah z nejakeho dovodu povazuje uz za mrtvy a len nevie ako to ukoncit, resp. caka kedy to urobis ty. V kazdom pripade najlepsie co teraz mozes urobit je nechat ho na pokoji. Lezies mu na nervy uz len tym, ze existujes, tak sa mu snaz aj co najviac vyhybat. Neviem teda, ci byvate spolu. Ale... na jednej strane bud k nemu mila, do nicoho ho nenut, myslim hlavne do nejakych rozhovorov a vysvetleni. Nic mu nehovor, ani svoj nazor na celu vec. Nech nevie na com je, ci s nim chces byt alebo nie. Najdi si co najviac inych aktivit, s kamoskami, do fitka, cokolvek, nech sa s nim stretavas co najmenej. A uvidis. Mozno chlapec zisti ze mu chybas a ze lepsiu jak ty uz nenajde. No drzim palce.

zuuzu

NO tak tomu nechapem..vecsinou to byva tak ze ked su 2 vela spolu si zacnu liest na nervy...a nemoze to byt tym...ze napr. chce..aby si ho nechala?Ze preto sa k tebe tak sprava?Ze on nevie ako ti to povedat..tak to radsej dokazuje spravanim?

majolenka

zuuzu, az teraz som si vsimla tvoj prispevok. Nie, nebyvame spolu a ja si myslim, ze mame obaja dost volnosti. Nie sme spolu kazdy den, a myslim si, ze ani netrpime stereotypom. Preto tomu nerozumiem.

majolenka

velmi vam dakujem za rady... uvidim, ako to dopadne. Najradsej by som bola, keby sa spamatal a spraval sa ku mne tak ako predtym. Dufam, ze to nie je beznadejny pripad. Stalo sa uz niekomu z vas nieco podobne?

zuuzu

Ahoj Majolenka, a skusili ste sa uz o tom povypravat?A vy spolu aj byvate ci este nie?Mozno si leziate na nervy preto ze ste moc spolu a potrebuje trosku volnosti..nemoze to byt aj tym?