preco ma prestal mat rad?

Príspevok v téme: preco ma prestal mat rad?
majolenka

Zdravim, mam s priatelom takuto krizu: vyse dvoch rokov sme boli spolu stastni, bola som pre neho super, sikovna, mila, idealna... a odrazu som blba, neschopna, nesikovna, kilava, skratka, zrazu mu neskutocne lezie na nervy vsetko co poviem, vsetko co urobim. Som z toho dost smutna, lebo predtym to bol super chalan a tak velmi som sa tesila, ze som takeho nasla... a teraz.... no hroza!!! :-(

Azuriitko

Ja vidím štyri zásadné možnosti. Buď si myslí, že si niečo urobila ty; alebo niečo urobil on; alebo má naozaj dáke problémy, aj keď nechápem, prečo by ti o svojom probléme nepovedal, a prečo by si vybíjal zlosť týmto spôsobom na tebe; alebo sa naozaj "odľúbil" a už necíti čo cítil. Skús prejsť tieto možnosti, skús premyslieť či náhodou aj ty si neurobila alebo nepovedala niečo, kôli čomu by sa mohol na teba naštvať. Každopádne tých možností môže byť viac, ale keď o tom nechce diskutovať, musíš sa to nejakým spôsobom skúsiť rozanalyzovať ty, ale ak sa ti akokoľvek podarí zasvätiť aj jeho do analýzy, bude to iba plus.

1eny1

ked tak reaguje rozčulene, tak mu skús napísať dlhý list. tak si ho prečita do konca a môže začať rozmýšľať nad sebou.

majolenka

no stale, ked o tom zacnem debatu alebo sa ho na to opytam, tak sa zacne rozculovat, ze co zas od neho chcem, je uplne nervozny. Niekedy, ked je trochu kludnejsi, mi povie, ze on nevie, preco to tak je, no ale ja tym padom stale neviem prist na to, kde robim chybu, preco som odrazu pre neho taka hrozna

usiak

majolenka, ako uz napisala danuskaaa, najlepsie bude ked sa spolu porozpravate a to otvorene. Aj ked pises, ze si myslis, ze nema nejake problemy, mozno predsa len ho nieco trapi, napr. doma a nemusi to s vasim vztahom ani suvisiet, ale znicit ho veru moze. zelam vsetko dobre :)

majolenka

no ja neviem, skor by som povedala, ze ja sa snazim chodit s nim tam a tam, na vylety, na pivecko, na kupalisko, vzdy robime nieco ine... ono to praveze vobec nie je stereotyp, preto sa tomu tak cudujem

majolenka

no skor mam pocit, ze sa asi fakt odlubil alebo nieco take, pretoze nic konkretne tomu nepredchadzalo, len teraz neviem, ci sa s tym da nieco robit, ci sa to moze znovu obratit na dobre alebo nie, lebo ja nemam pocit, ze by mal on nejake problemy, takze tym to asi tiez nebude... ale mna to strasne mrzi a nechapem to, ze by take obycajne odlubenie? lebo my sme mali dost seriozny vztah a klapalo nam to. Take odlubenie, resp. rozmyslenie si to, tak to by som tipovala skor na taky mesacny vztah a nie na takmer trojrocny

danuskaaa

ahoj, mala by si sa s tvojím priateľom v prvom rade porozprávať. Zrejme sa mu niečo prihodilo alebo rozmýšľal a prišiel na niečo alebo má problém. Skús si spomenúť odkedy sa tak správa. Predchádzala jeho zmene nejaká udalosť? Určite sa ho to opýtaj, všetko s ním preber a porozprávajte sa v kľude. Vieš, možno si mu nejako nevedomky ublížila a nechce o tom hovoriť. Alebo má pre niečo výčitky svedomia. Dôvodov môže byť veľa. A ak začne o niečom rozprávať, najskôr ho vypočuj a potom reaguj :) Držím ti palce a určite to nenechaj len tak :)