Ako prezit koniec vztahu....

salatka

aj tak sa nim nechas stale obalamutovat.. a robis velku chybu..mala by si sa nanho uz naozaj vykaslat.. to je cele, nemam ti co viacej k tomu dodat ...

zuuzu

...a pekny den za mnou :(som mu volala...a odbil ma jak prasiveho psa..ze robim kupelnu nemam cas a ze cely den si leital na motorke si mi nemohol teda crnknut?A co musime kazdy den volat?Nervy..ale ze vraj sa smykol na motorke..tak je z toho nehnevany.A dnes vyrocie.:(krasa..idem ja buvat...a od zajtra uz mu nevolam...a v nech uz je piatok :)vybehnem von s babami :)...ja sa nedokazem s nim rozist..asi to spravim tak ..ze sa mu budem vzdialovat...postupne :(

salatka

zuuzu, no neviem, vobec by som to neospraveldnovala ako potrebu v jeho pripade, pretoze aj ja som byvala bez priatela dva mesiace ked bol v zahranici a nepodviedol ma.. a takisto aj brat bol bez frajerky najprv pol roka a potom skoro rok a takisto v nikym nespaval..takze chaba vyhovorka .. ten moj milenec ma vztah pat a pol roka .. ale neviem naco ti to je ...

zuuzu

Salatka..ja ti poviem takto ak by ma podviedol iba raz a to ked bol v nemecku 3 mesiace to by som odpustila..(brala by som to ako potrebu ).Ale ak by to bolo pocas nasho krasneho vztahu tak to neviem.ako by som to zobrala.Len teraz podviedol nepodviedol?A ty ked si milenka...s tym kt. spavas..kolko mu trva vztah?

salatka

no vidis, ale aj tak zmyslas velmi naivnucko..ja viem, ze by si chcela aby bolo vsetko od, aj ja som to chcela..ale nepodarilo sa mi to.. j taksom sa s byvalym rozisla, resp on so mnou a bolo to pre mna strasne obdobie.ale terez po troch mesiacoch, to uz ako tak zvladam, hlavne preto, lebo vidim ale strasne pi.oviny si na mna stale vymysla.. vraj ho davam sledovat a stael ho chcem a blabla.. no somar.. nuz ale nasla som si tohto milenca a ten ma z toho tiez ako tak dostava..aj ked to nie je to prave orechove ... ale ak mas pocit, ze ta podviedol , tak to s nim ukonci..to mu budes do nekonecna odpustat? alebo ho budes takisto podvadzat? o com by bol takyt vztahl.. odpovedz si sama

zuuzu

Salatka :)ahoj...hrdost som si myslela ze som ju uz davno stratila..ale nie mam ju stale :)ja uz nie som to naivne dievcatko co som bla ze niekto si piskol a ja som skocila..nie nie to uz skončilo!A konecne si to aj on uvedomil, ze uz to nie je to čo byvavalo ze nie som na spagatiku.Včera som sa ho pytala.ze čo si mi neodpisal na tu sms...a on ze ja som ju hned vymazal,a ja ze je to pravda..to cez mob. nebudem riesit a ja ze je?A on ze nie..ale viete co..aj tak citim..ze sa nieco muselo stat.Snazim sa od neho trosku odputat ..mam svojich kamaratov+kamratky..a snazim cvela casu travit s nimi..a preco?Ze by som chcela na vsetko zabudnut neviem...a za chvilu novy ludia...idem do skoly :)lubim ho...velmi...ale nie je jediny :)Velmi si prajem aby sme mali pekny vztah tak ako to je teraz...dnes mam 2,5 roka..co sme oficialne spolu...:)

salatka

no vies, ani najlepsi kamarat ti nepovie niekedy pri takomto probleme prevdu.. ved preco aj ... a ci mu to vratit? naco? teba osobne to neuspokoji, ak ho s niekym podvedies..iba by si si chcela nieco dokazat a naco? budes sa citit zbytocne este horsie..ale rob ako ty chces.. u mna je to ine, ja nepodvadzam, iba moj milenec..a na tvojom mieste by som sa s nim rozisla.. pripadas mi ale ze mas este hrozne moc detsky rozum..a taketo veci mu neodpustaj,nech si nemysli, ze ty si neaka chudera odkazana na debilka, ktory ju bude jpodvadzat a ty mu ot budes stale odpustat...ved sa zobud a maj hrdost...

zuuzu

..a aj ja si myslim e nie kazdy chlap podvadza...no kajka...vies teraz sivravim na čo som sa ho to pytala...?Teraz som este v praci...tesim sa ked pr idem domov...vypnem mobil, pojdem s kamaratmi na kofolku :)potrebujem to dat z hlavy von:(kajka od vtedy sme nemali ziaden problém uplne paradny vztah bez najmensej hadky.A toto bolo tak z nicoho nic...velmi dobre sa poznam s jeho najlepsim kamaratom..a ked som mu to povedala ze to asi nie je pravda...ze nikdy nic take nevravel..ale nemoze to zarucit...mam sa ho na to pytat?Ci mam mu to vratit..?A k comu by mi to za se bolo :(uz len toto mi c hybalo :(a take krasne to bolo medzi nami :(a ja sa bojim..ja sa nechcem s nikym delit.

kajka01

a dalsia vec je ja si tiez nemyslim ze kazdy chlap podvadza, to potom mozme povedat ze vsetci ludia podvadzaju a naco su vlastne seriozne vztahy. chlapi si akurat mozno castejsie radi aspon zaflirtuju ci uz cez net alebo len tak niekde...ale urcite by som netvrdila ze vsetci podvadzaju..

kajka01

zuuzu ZASE sa ukazal ako debil..ak by mu na tebe zalezalo tak ti to NIKDY nepovie ani zo srandy....ja som sledovala tuto temu aj som sem tam prispela ...a aj ked so ti drzala palce tusila som ze ten dobry stav je len docasny on to uz ma jednoducho v sebe...a bude k tebe v urcitych intervaloch stale takyto hnusny...nevazi si ta je to jednoduche a viem ze pre teba tazke pocut ale je to tak...nemiluje ta mozno ta ma uz len rad.. ale od pravej lasky je to daleko...