Ako prezit koniec vztahu....

matísek 5

mica ty si este s nim? a vazis si ty vobec seba samu? ten chlap vie ze si to moze dovolit-lebo mu odpustis.uz si aj.aj ked ziadne ospravedlnenie ani vysvetlenie nebolo.a ak ti je schopny povedat veci ako "nevies kedy bude prilezitost" a naraza tym na to ze si suchni ked tu nebudem-tak ta NEMILUJE.ziadny milujuci partner neda na svoju lasku "siahnut" inemu!!!

zuuzu

..a uz vcera tak hneve koli tomuto mu vravim...ze naco budem vysadzat tabletky ked pojdes do Italy..a on ze vedna co..?Nikdy nevies kedy pride prilezistost...

zuuzu

..a uz vcera tak hneve koli tomuto mu vravim...ze naco budem vysadzat tabletky ked pojdes do Italy..a on ze vedna co..?Nikdy nevies kedy pride prilezistost...

salatka

zuuzu, to je len na tebe teraz .. bud sa s nim rozid alebo rob to iste co on... ale podla mna to aj tak nedokazes a bolo by lepsie si najst niekoho kto si ta bude vazit viacej a nebude ta podvadzat ..

zuuzu

...a ja si myslim..ze aj tak sa tu pravdu nedozviem..a ja mam byt teraz ta hlupa ?Ze on si bude uzivat a ja cakat na neho?TO si mam aj ja zacat uzivat?

salatka

zuuzu, ja by som neveru neodpustila..ale to hovorim teraz, ked nie som v takej situacii ... ale bolo by mi nechutne spavats takym chlapom, ktory by ma podviedol..pretoze by osm mala stale pred ocami neaku inu, ze s nou bol...

salatka

lena 25 pesne ako pises, ja som si tez vravela, ze podvadzat alebo byt milenkou ? sice ja som priatela nikdy nepovdiedla aj ked prilezitosti bolo dost..a ci on mna? to neviem a ani ma to uz nezaujima, kedze spolu uz nei sme , tak to uz neriesim..ale teraz spavam s jednym co ma babu..takze asi tak..a pritom mi to vzdy bolo proti srsti.. a stalo sa..teda deje sa ... je tonaozaj smutne od tych chlapov ..

zuuzu

NO veru...ja viem...ja by som mu dokazala odpustim...keby mi to vysvetlil...poprosil o odpustenie..ked bol tie 3 mesiace prec..by som to brala..ako uspkojenie sa..ze ziadny cit by tam nebol...ale vazne neviem či to len hra...ked ten smiech...a zrazu vaznost :(dnes ani nemam chut ho pocut..potrebujem to dat z hlavy nejako prec :(

lena25

ano jasne, ze aj zeny podvadzaju. no u chlapov je to nieco uplne normalne. a zavisi na zene ci to chce naozaj vediet (samozrejme aj opacne to funguje). podla mna sa s neverou iba malokto vyrovna, skor nikto. vzdy to bude ten druhy dako riesit. preto si myslim, ze treba zvazit ci to naozaj ten druhy chce vediet. proste dnesny svet uz nie je o vernosti. zial bohu.