su aj krajsie veci ako sex

Príspevok v téme: su aj krajsie veci ako sex
kaja-ja

Je dnes este normalne, aby mlady chalan (22) tvrdil, ze su aj krajsie veci ako sex (mysli tym lasku)? Mne sa to nejak nezda, ze este taky clovek existuje, aj ked s nim suhlasim :) Ale stale za tym tvrdenim nieco hladam, lebo sa mi nechce verit, ze niekto taky este je... Je za tym nieco ine? Ziadne skusenosti? Alebo take skusenosti, ked ho sex uspokojil len po fyzickej stranke? Naozaj moze existovat chlap, co si toto este mysli? :)

usiko

kaja-ja,
ja by som za tym hladala:
- ci je panic
-ci je homosexual
- ci ho pritahujem ako zena alebo iba ako priatelka-kamaratka
-co z toho vztahu chce mat, teda co so mnou zamysla
-ci ma nejaku inu uchylku...

a az potom by som uverila, ze si to fakt mysli.....

nechcem tu rozputat horlivu diskkusiu o tom, ak a som povrchna, a co si to o chlapoch myslim, len vyjadrujem svoj nazor, co by som za tym hladala....ja osobne si myslim, ze hoci sex nie je najdolezitejsi, je sucastou vztahu a spaja dvoch ludi....spravidla ak to mladym v sexe nefunguje, rozidu sa /ak teda nie su veriaci, ktori veria, ze boh to tak chce/...myslim si, ze ak mame fungujuci vztah, je tu ta tuzba mat sex.....a ak nie je, podla mna je nieco nie v poriadku....

c´est la vie

akoze tak sex k zivotu patri...nikoho neodsudzujem za to,ze je pre neho aj nieco dolezitejsie....aj ja s tym suhlasim....sice uz mam rok a pol vztah,sex mavame...ale u nas je to taky prejav lasky.nepovazujem to len za uspokojenie...pre mna a aj pre partnera je to vyjadrenie lasky inym sposobom...a ked su v dnesnej dobe chlapi,ktori sex nepotrebuju...klobuk dole :-)

livia007

ja mam pritatela kt. ma 25 a ja mam 27.doteraz sa mi vztah akosi okamzite spajal so sexom a teraz ked som stretla jeho tak sice sme ho mali ale necitim tu potrebu ze toto musi byt. sme stastni byt len tak spolu. ano existuju taki ludia a aj chalpi a je ich malo. ja so mala to stastie ze sm jedneho takeho stretla.

zlta

v pohode, preco by si to nemohol mysliet chalan? To je strasne klise, ze mladi muzi myslia len na sex...urcite je pre nich dolezite "uvolnit napatie" :) ale napriek tomu nemusia byt padnuti na hlavu.

chalan

ja mam 22 a neviazany sex ma moc nelaka. ale sexu s milovanou osobou by som sa urcite nebranil :) takze je to urcite normalne

kaja-ja

hehe impotent asi nie, to si nemyslim :) asi len vynimka medzi chlapmi potom..alebo nepozna milovanie, len sex..to skor

kaja-ja

veriaci nie je vobec :) tak tomu uz vobec nerozumiem...nie ze by mi to vadilo...ale je to zvlastne a nechapem to..ako je mozne ze chlap to tak berie..

a whee_ee ma pravdu :) pekne si to vystihol/vystihla ..a mozno je to tak..este nezazil milovanie..len sex..preto ma taky postoj :)