MOZEM SI VYZIADAT LIEKY?

atb

nie, nie som z ba ale aj tak dakujem za odporucenie. mam ho upchaty celucicky rok teda ako som uz spominala uz tri roky vkuse. alergia to teda nebude, ak mi nezistili ani na prach a roztoce tak neviem aka by mohla byt este po celly rok...moj krcny spominal este ze na chlad ale to by som nemala po cely rok, toboz v tychto horucavach. som velmi rada ze sa mi snazis pomoct, mozno spolu najdeme nejaku pricinu ked ja uz neviem ze kde ju hladat...nemoze to mat nieco spolocne s pubertou alebo tak? mam 15 r.asi je to blbost ale uz naozaj neviem s cim to moze suvisuet...

imunitka

atb ak si z Bratislavy, odporucam ti MUDr. Strážovcovú, ktora sidli na poliklinike Vajnorskej. Je to dobra ORL lekarka. Takze hovoris, ze si bola u alergologicky a robila ti testy? Ten tvoj upchaty nos mas pocas celeho roka? Alebo sezonne, ze skor v lete alebo ked je zima.

atb

nie vytery mi teraz nerobili, jemu sa zdalo ze ani netreba ze mi nic nie je...ale on bol pri tom velmi dobry lekar tak teraz naozaj neviem co mam robit...asi pojdem zase za dalsou ale uz mi je trapne pytat od detskej stale ten vymenny listok na orl...keby nebola taka dotierava a stale sa ma nevypytovala...

imunitka

Vytery ti robili?
A to ze v ambulancii ti nic nie je, je logicke.V ambulancii je clovek nervoznejsi a napatajsi vplyvom sympatika, ktory ma ucinok ako nosne kvapky, ktore zabezpecuju to, ze nemas spuchnutu sliznicu a mozes dychat.

atb

mam stale upchaty nos. bola som na x vysetreni ibaze vzdy ked dojdem do ordinacie mi zrazu nic nnie je a ked vyjdem tak zas. niekedy sa namozem nadychnut inokedy vydychnut a niekedy ani jedno...obcas ale uz iba zriedka ma boli cely nos akoby cela dutina ale potom prejde. co som hladala vsetko co mi moze byt nic nepasuje, nosnu mandlu uz pol roka nemam, polypy nie, sanorinizmus nie ale ak to pojde takto dalej tak aj ten bude, opuchnuta sliznica nie, alergia nie...vobec mi netecie z nosa mam pocit ze nemam ani sekreciu ale stale mam pocit ze mi nieco zavadza len nikto nevie co....vies mi nieco poradit?

atb

imunitka: nie nemam spravu lebo oni mi vlastne nevedia nic zistit. mam len spravu z odstranenia nosnej mandle ale to mi asi nepomoze. u alergologicky som bola a nie som alergicka...vies tie lieky chcem len preto ze mi nevedia nic najst a ja uz nviem co by mi pomohlo..

usiko

vyziadatmozes, aj ja to robim, lebo sa poznam lespie ako lekarka...ale nemusi ti dat...tak ako mne nemusi dat, ked vazi, ze nemam pravdu...ale stalo sa mi to este raz.....ono, ak je dobry lekar, tak mu to mozes povedat a tzm ho mozes naviest na nieco, na co mozno nepomyslel...a mozno najdete takto to spravne orechove.....

imunitka

Nemas nejaku lekarsku spravu, kde mas popis toho co ti je? Pretoze mozno ti tie antibiotika ani netreba. Mozes mat alergiu a vtedy vtedy su atb zbytocne.