Urieknutie

Príspevok v téme: Urieknutie
šalotka

Ja viem, že to znie trochu bizarne, ale mám pocit že moja svokra ma uriekla. Raz sa tak na mňa čudne zadívala, odvtedy mám neustále zdravotné problémy. Nikdy sme si nerozumeli a viem, že jej úsmev je falošný , zakaždým keď sa s ňou rozprávam, cítim sa tak divne, ako keby mi vysávala energiu. čo mám robiť? Ako sa lieči urieknutie?

natusa42

@urieknutie počkať...akože do očí ma nikto nepreklial ,ako sú ľudia,ktorí ma nemajú radi,dokonca možno mi aj závidia ,neznášajú ,zle prajú to je jasné aj ich poznám ,bohužiaľ :( ale nikto ma do očí nepreklial ...v živote ..platí to len do očí ,či ma môže aj inak ??lebo ja som čítala v jednom časáku,že to platí len ked to človek vysloví nahlas a do očí tejn druhej osobe ...

urieknutie

no sak prave ze tam by si mala rozlisovat tie slova...
URIEKNUTIE/z oci/ je ine a aj co viem ak sa neurobi do par dni NIECO S TYM CLOVEKOM/CO JE URIEKNUTY/ clovek moze aj zomriet...
PREKLIATIE-je tiez nieco ine...
treba tieto veci rozlisovat-a tebe ked sa to deje dlhsie tak to nebude URIEKNUTIE-ale skor PREKLIATIE-ale ked vies ze by nemal kto ta prekliat-TAK TO BUDE IBA STRES A PSYCHIKA A JEDNO Z DRUHYM...

DERIA-moj syn mal necele 3roky ked sa mu to stalo teraz je uz dospely chlap...a videla som na vlastne oci co to spravi s clovekom...nebudem to dalej rozoberat-lebo je to zb.ja tomu proste verim...
len viem-ze mozno ty ludia ktory to robia za to ani nemozu pri URIEKNUTI...ZE NIE STALE JE TO MYSLENE ZLE...
horsie je to z PREKLIATIM...vtedy vyslovene CLOVEK CHCE UBLIZIT CLOVEKU...

natusa42

preboha ,ze prekliatie :(:(:( to mi az skoro zle prislo ...kto by ma preboha preklinal ?:(:(no mozno "teraz " uz ano ...a nebojte sa o mna ,len nemozem casto sem chodit kvoli istym faktorom ....

bella12

natusa42,
keď nič, čo som spomínala nepomáha, skús ešte modlitbu príhovoru. Ak žiješ v meste, určite je aj u vás kresťanské spoločenstvo, ktoré sa zaoberá službou modlitby za uzdravenie a oslobodenie. Sú to hlavne ľudia zo spoločenstva charizmatickej obnovy /obnovy v Duchu svätom, ktorí majú dar poznania, či daný človek bol zasiahnutý pôsobením zlého ducha a ponúkajú modlitbu za oslobodenie. Alebo sa choď poradiť za kňazom, on Ťa bude ďalej navigovať. Určite sa však nevyberaj cestou okultizmu, aby si si nakoniec neprivolala ešte niečo horšie.

marulka13

Ahoj Salotka, prepac, necitala som vsetky vyjadrenia ani rady....Mne pomohol kamarat...uz si nespominam, aku modlitbu mi povedal, ale viem ze ta mi pomohla...
Musis sa tej zene teraz vyhybat!!! TO JE TERAZ PRE TEBA DOLEZITE!!!ZAPAMäTAJ SI TO!!!
Sucitim s tebou, nie je to nic prijemne. Ale ty si silna a zvladnes to !!!
Vela stastia...budem na teba mysliet

Lulu2011

este som chcela dodat, ze v tom obdobi som sa po rokoch rozisla s priatelom a ten mi napisal krutý mail, co vsetko zle mi praje, takze toho zla na mna popadalo viac a asi som sa neubranila, musim sa nejako ocistit

Lulu2011

citlivejsi ludia mozu reagovat na negativne energie iných ludi, ved ked laska a priatelstvo posobia na nas dobre, tak nenavist a ine zle, ja nechcem na nikoho hadzat vinu, ale mne nikdy nic nebolo, az kym som nenastupila do práce, kde ma nenavidela kolegyna a zrazu som mala same zdravotne problemy, ktore sa mi tahaju doteraz, ohovarala ma vsade, pred kazdym, vsetko bolo "zle" co som urobila, nenavistny pohlad, takze ja verim, ze moze niekto uskodit, najma ak ten druhy nema dostatocny ochranny obal okolo seba