Urieknutie

Príspevok v téme: Urieknutie
šalotka

Ja viem, že to znie trochu bizarne, ale mám pocit že moja svokra ma uriekla. Raz sa tak na mňa čudne zadívala, odvtedy mám neustále zdravotné problémy. Nikdy sme si nerozumeli a viem, že jej úsmev je falošný , zakaždým keď sa s ňou rozprávam, cítim sa tak divne, ako keby mi vysávala energiu. čo mám robiť? Ako sa lieči urieknutie?

urieknutie

Deria ale nieco na tom urieknuti /alebo z oci/bude
...ja som to zazila na vlastnom synovi a videla som na vlastne oci ako kamoska mu robila uhlikovu vodu a ta mu pomohla-neviem ci by mu pred tym ako sme sli medzi ludi pomohla aj cervena maslicka-ale urcite-UHLIKOVA VODA MU POMOHLA.../a ja nie som s tych ludi ktory veria kazdej volovine len z rozpravania/
inak NATUSA teba skor niekto PREKLIAL alebo to mas zo STRESU...
o urieknuti sa hovori ze ked cloveku sa neda prva pomoc-teraz neviem do kolkych dni alebo tyzdnov- to presne neviem -tak zomrie...
a tvoju temu som citala-TY SA VELMI TRAPIS A STRESUJE A TAM MOZE BYT TVOJ PROBLEM...
V PRVOM RADE MUSIS VYPUSTIT NEGATIVNE MYSLIENKY OD SEBA A Z HLAVI-POTOM SA ZMIERIT S TYM ZE SI SA ROZISLA S PRIATELOM/JE TO TAZKE-VIEM/ALE SAMA SI TAK CHCELA...
a B-komplex pomaha aj s lekarne-len treba vediet ako ho spravne uzivat a B-komplex forte je lepsi.../mne sa to potvrdilo ked som ho brala-pred vysetrenim krvi a po vysetreni krvi-ze na nieco b-komplex je dobry-aj som sa citila dobre po nom-LEN TREBA AJ SAMA CHCIET A MYSLIET NA POZITIVNE VECI A NIE LEN HLTAT TABLETY A CAKAT ZE SA TO VYRIESI/

Deria

Natusa, trochu mi to potrva, lez to cele precitam, nemam tolko casu, az vecer.Chapem, ze to mas velmi tazke, no a prva laska najviac boli. Takme vsetci sme svoju prvu lasku trpko oplakali, rozumiem ti.
Mackavovreci, ja som vyrastla na dedine, takze viem velmi dobre, ako to tam chodi. Tie babky nainfikuju jedna druhu, rozpravaju vselijake prihody, co sa komu stalo....nemusia ani svoje deti ci vnucence strasit, ono sa to automaticky na ne nalepi. A potom si namyslaju rozne veci, aj v neskorsom veku, fantazia nema hranic. Rozmyslaj, aka stuha, naco?! Zeny si sminkuju oci, aby ich mali vyrazne, zaujimave, ak ma niekto krasne oci, je to len jeho prednost.

MackaVoVreci

Deria
to bola rada, aby jej nepozerali vsetci stale do oci. mne sa to nestava odkedy som vyrastla a nie som vychovana v duchu povier a urieknuti, len tuto jednu vec mama robila.
je asi tazke pre šalotku dostat sa do dusevnej pohody tak, aby to ignorovala, tak si myslim,ze mensi trik v podobe niecoho vyrazneho na odvedenie pozornosti by jej mohol pomoct

natusa42

deria dakujem za tvoje rady :)naozaj ...cenim si to od teba ...ved ja sa prepchavam ovocim ,zeleninou,snazim sa hybat ,vsetko,len som psychicku pohodu nemala uz dlhsie,asi pol roka dobreho,a len a len vdaka ex ..
no moj ex a vztah s nim ,to je skoda reci ,zazila som s nim prekrasny rok ...nadherne okamihy,ktore su to najkrajsie,co som v zivote zazila ...naozaj ...lenze prislo to zle ...zle ,nedobre ...precitaj si moju celu diskusiu Mam si ho vziat alebo nie ?a pochopis vela ...pochopis,cely moj vztah s nim ...a ako strasne trpím
viem ,viem ,viem ,takto je to lepsie ...ako som to spravila,ze som sa rozisla,ale tak nenormalne trpím ako Bozi pes,lebo napriek vsetkemu ho lubim a viem ,ze aj on mna

Deria

ale dobre, ze si sa s priatelom rozisla, to uz je prvy krok dopredu. Teda, nechcem na dialku sudit vas vztah ale ak si bola z neho chora, urobila si iste dobre. Tie depresie nezmiznu hned, lebo ten rok sa neda vymazat carovnym prutikom ale po case sa das dokopy tak, ako mnohe ine, ktore sa rozisli s partnerom. Rozchod je vzdy bolestivy, pretoze ste zazili spolu urcite aj vela krasnych chvil ale ked ti bude z toho smutno, spomen si hlavne na tie zle, rychlejsie zabudnes.