4kg za 4dni dole ....

Príspevok v téme: 4kg za 4dni dole ....
aafa

1.a 3.den

7.00 hod šálka nesladenej kávy
9.00 hod 2 plátky tvrdého syra,pomaranč
11.00 hod 1 vajce na tvrdo
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod šálka nesladenej kávy
17.00 hod 1 vajce na tvrdo,pomaranč
19.00 hod 2 dcl mlieka

2.a 4.den

7.00 hod pohár nesladeného čaju
9.00 hod 2 vajcia na tvrdo
11.00 hod 1 pomaranč
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod 10 dkg zeleniny
17.00 hod 10 dkg tvrdého syra
19.00 hod 2 dcl mlieka

5.den STRATA -4kg!!!Potom 14 dní prestávka.
Vyvarovať sa múčnych jedál,ryže,rezňa,kačice,sladkostí,džúsov...
Môžete grilované kurča,párky,varené chudé mäso,málo chleba,biele víno,pomaranče,tvrdý syr,vajcia

vraj to funguje

ferra

A cholesterol sa za par dni nezvysi ani zazrakom. Cholesterol je nasledkom poruchy metabolizmu tukov a je to dlhodoby proces. Tak si prestan tu vymyslat scenare..
To vsetko patrilo Jane.

ferra

Jana to ty si na hlavu ak nepochopis ani primitivny sarkazmus!!!! Tou vodou som im len chcela poukazat na to, aka nezmyselna a hlupa je ta dieta a ze za 4 dni sa predsa nijak realne neda schudnut 4 kila!

podobna

1. a 3. den :
o ktorej rano sa zacina, o tej hodine vecer sa ma koncit- ked zacnes o osmej rano, o osmej vecer koncis>
kazdu druhu hodinu pijes vodu

cierna kava, voda- 2 dcl, syr jablko, voda, vajce, voda,10 dkg salamy, voda, cierna kava, voda, vajce, voda, biele vino - 2 dcl

2. a 4 den:

caj, voda, 2 vajcia, voda, pomaranc al.grapefruit, voda, salama, voda, 30 dkg zeleniny, voda, 10 dkg syra, voda, mlieko 2dcl

kto to dodrzi, schudne, ked treba velmi rychlo schudnut na nejaku akciu, ale co potom... aky jojo efekt to neviem :-)

Karoline25

Ahojte baby
no ja som nedrzala tuto dietu, ale inu a schudla som za 2 týždne 5kg, za mesiac to bolo spolu 10kg a po dvoch mesiacoch som mala o 17 kg menej, som sa zmenila na nepoznanie, je tomu uz rok co som drzala tu dietu a ziaden jojo efekt a ani som nic naspet za rok nepribrala nakolko som sa aj v poslednych mesiacoch prejedala

whee_ee

janka, nezastávam tuto dietu ale za 4 dni sa ti cholesterol nedvihne, je to dlhodobejší proces, i ked je pravda, ze vysledky mozu byt skreslene ak sa pred odberom konzumovali veci s vyssim obsahodm cholesterolu..ja som mala cholesterol na svoj vek dost vysoky,az 6,1. teraz mam okolo 4,3 a pritom vajicka jem skoro kazdy den.. vobec to nie je o tom, co clovek je, ale aky ma metabolizmus a ked sa nauci jest pravidelne, metabolizmus sa da do poriadku a tym padom sa aj cholesterol vyplavuje a tak dalej. to mi vravel moj kardiolog. v jedle som sa nijak neobmedzovala, iba jedla 5 krat denne a vysledky su tu, takze tak.. btw, pred odberom sa 24 hodin nemaju jest tazke veci, mastne, vyprazane a tak dalej, prave kvoli tomu skresleniu.

jana36

Atá čo káže tú vodu,ta je už isto na hlavu ,len ju berte važne.šAK SI UVEDOMTE AKO NAPR.MôžE NIEKTO KEĎ PRACUJE,TAKTO VYDRžAť.Môže ,keď v kritickej chvíli pomôže RZP.

jana36

Len špekulujte a robte tie vaše zazračne diety.Túto presne dodržiavala aj moja švagrina .Tešila sa jak schudla a keď bola na preventívnej prehliadke,tak už nebola vytešená,ale vystrašená.Doktorka ju zjazdila jak "sysľa".Priznala sa aku dietu držala.Tie vaše vajcia v tej diete....Tak sa jej dvíhol cholesterol,že keby tam u nej dostala infarkt ani by sa nečudovala.Moja kamaratka,tiež:vajička rano ,večer ,potom platok šunky atď...Sa čuduje ,že vraj nema toľko energie ako dakedy,bodaj by mala...Uvedomte si ,že je to choré tie vaše diety,zahravate sa zo zdravím.Tam radšej poriadne makajte -cvičte,jesť normalne porcie ,ale "ne žrať".Abude všetko ok.