žiadosť o radu (Mam frajera)

Príspevok v téme: žiadosť o radu (Mam frajera)
fifiiiiiiiii

mám frajera s ktorým sme tri mesiace...za tie tri mesiace mi povedal už asi tri-krát až sa rozídeme, bez nejakého vážneho dôvodu...on hovorí, nech si nájdem niekoho lepšieho, že si zaslúžim niečo iné, čo mi on nemôže dať...pritom, ked sme spolu tak je veľmi šťastný, spokojný....tvrdí, že ma lúbi, že mu chýbam, že chce so mnou byť...

Nechápem prečo sa teda chcel rozísť? Nechala som mu čas na rozmyslenie, že ho do ničoho nebudem nútiť...a vždy sa mi ozval....vždy sa ku mne vrátil...tvrdí mi, že som žena, akú v živote hladal...no len nechápem tým jeho konštatovaniam, že nie je pre mna a podobne

Co by ste si o tom mysleli vy? Máte niekto také skúsenosti?

Mám to brať tak, že je to začiatok vzťahu a zistuje ako sa zachovám, akú mám povahu......??????

rychlapomocnica

Ja si nemyslim ze je normalne, ze ste spolu iba 3 mesiace a uz ti vravi taketo veci. Na zaciatkoch by mal byt vztah ruzovucky, bezproblemovy a to plati trojnasobne pri mladom vztahu. Mam pocit ako keby sa bud podcenoval (ze si ho ohurila az tak ze sa citi ze teraz je nejaky chudak oproti tebe) alebo ma tendenciu si tak premeriavat frajerky vo vztahu, alebo potom tretia vec, ze sa nevie rozhodnut ze ci chce teba, alebo nejaku inu, len ti nechce ublizit tym, tak rozprava ze on nie je pre teba. Ale priklaniam sa v k tej tretej moznosti. Kolko mas rokov? A on kolko?

sharky66

zaujímavá diskusia. Podľa mňa ti nemá čo hovoriť hentaké veci, veď ťa ľubi, nie? Toto je inak zaujimava stranka aj na ine problemy sú tam zaujímavé články psychologprevas.sk

fifiiiiiiiii

zmatok má, to ja nehovorím, že nie...ale dala som mu čas nech si rozmysli, čo chce....po týždni sme boli opať spolu, povedal, že mi chce iba mna, nikoho iného...že ľubi iba mna...

to isté som prežívala aj ja, mám za sebou patročný vzťah....ja som myslela tisíc krát, či je dobré že sme spolu...ale nikdy som mu to nepovedala.... cítim sa s ním dobre, no zároven sa nechcem sklamať.

cody

je trapny ked ti toto hovori ..zaciatok nezaciatok ..ked ta lubi tak ti nema sypat hentake dristy ze sa s tebou rozide alebo ta skusat..to nieje laska ..to ti potom hovori len tak ze ta lubi..podla mna ked chalan tvrdi zenskej ze si zasluzi lepsieho tak ma asik troska zmetok v tom co k nej citi ..

ketsut

ja som na nu alergická, ked ju len spomenie....ved je hrozne trápna.
našla si iného...a ten sa po čase na nu vykašlal,l...tak asi čaká, že moj priateľ sa ku nej vráti...asi jej nedochádza, čo mu spôsobila, ako sa kôli nej trápil....a možno sa chová preto tak, lebo si myslí, že ja rovnako by som sa mohla zahrávať s jeho citmi...

ShaulaThalit

A je ona akoze normalna? Co tym chce truba dokazat?
Normalne, a otvorene sa s nim o tom porozpravaj, povedz mu narovinu co si o tom myslis...

fifiiiiiiiii

ja si myslím skôr, že sa vzťahu bojí...lebo predtým chodil s partnerkou štyri roky...veľmi ho ranil rozchod s nou..ona si našla iného....
tri mesiace mi hovoril, že bol z toho mimo...zle to znášal...lebo oni mali spolu taký vzťah brať sa, čo v najbližšej dobe...teraz, ked spolu chodíme mu občas napíše sms typu--ahoj, ako sa máš? prečo to medzi nami nie je také ako bolo predtým...dosť nezmyselné, ked sa rozišli...on mi tvrdí, že je pre neho uzavretá kapitola.....

minule sa vrátila z dovolenky a zaslala mu fotky, kde bola hore bez....ja fakt neviem čo si mám o tom myslieť....

klarita

no nieco podobne som mala ja ...ked priatel zo zaciatku len tak hovoril o tom ze ked sa rozideme a bla...akoze teoreticky co bude ked sa rozideme...mne sa to strasne nepacilo, lebo on to hovoril len tak ale som mu vysvetlila ze si to nezelam aby o rozchode hovoril len tak do vetra ze rozchdy sa riesia ked pridu ak pridu pochopil a uz je klud...nemoze to byt aj v tvojom pripade nieco podobne? ze on to vlasne nemysli vazne len o tom tak "trepe"

ShaulaThalit

jeho chovanie je niecim sposobene, psychickymi faktormi... zazitkami, mozno aj strachom, mozno sa fakt velmi boji a toto je jeho obranna reakcia.