je pravda ze od zasnubenia sa mas vydat do roka?

usiko

zuma, co je cudne na seze po svadbe? vsetko, pretoze sex je dolezitou sucastou vztahu, a ak sa partneri nepoznaju sexualne pred svadbou a po svadbe im to nebude klapat, tak potom co spravia? povedia si ze tak to chce boh a zmieria sa s tym? a preziju zivot plny frustracie a nespokojnosti?....ale navonok budu uzasne sppokojni?..uzasne...v 21. storoci.....
zasnubenie a svadba / je to na kazdom pare, ako sa rozhodne, zasnubenie ani nemusi byt, a moze byt rovno svadba....ale svadba moze byt 10 rokov po svadbe...komu na tom zalezi? ak to obom vyhovuje, tak je to ok....

fifinkaa

Myslim, ze my sme spolu boli dost oficialne - zili sme spolu 4 roky, nez sme sa vzali. A svadba bola potom do mesiaca od zasnub, uz nebolo na co cakat. Ale kazdeho situacia je samozrejme ina.

wendulla

presne tak, zasnuby su zoficialnenie vztahu a ci svadba bude nasledovat o rok alebo dva nie je podstatne, nezijeme v stredoveku

titi...

Mala som zásnuby v máji,vydala som sa v septembri.Svadbu sme chceli na jesen,akurát jedna sobota padla na moje meniny,vtedy sme sa vzali.Do roka a do dna,o tom sme ani nerozmýsľali nikdy.

kajka01

podla mna je to tiez hlupost ze do roka a do dna musi byt ..to ze sa niekto zasnubi znamena ze chce pozvdihnut vztah "do vyssieho levelu"..ale to ze svadba nie je hned teda do roka nie je nic zle ..tiez to zavisi od financii aj napriklad..

tinusska

my sme sa zasnubili v novembri 2008.. a tiez svadba zatial v nedohladne. pre nas tie zasnuby znamenali, aby som mohla nosit prstienok venovany od neho, aby aj ostatni videli, ze uz som zadana. svadba bude vtedy, ked budeme mat svoje zazemie - t.j. pre nas vlastne byvanie. ako je pre niekoho sex po svadbe, tak svadba bude pre nas náš novy zaciatok s vlastnym sukromim.

nech si ma odsudi kto chce.. kazdy zije inak, my to chceme takto.

a je blbost je svadba do roka a do dna... kazdy podla svojho gusta.....

fifinkaa

bibba - ja si myslim, ze ked chlap popyta, tak by sa to uz malo aj uskutocnit. Pokial si to potrebuje rozmysliet, nech rozmysla predtym, nez popyta, nie? Poznam jednu, co bola zasnubena 10 rokov a nikdy sa nevzali..."Ziadost" o ruku ma byt vtedy, ked sa dvaja chcu zobrat.

alzbee

Moja kamoska je uz dva roky zasnubena a stale je svadba v nedohladne...ale viac-menej je to kvoli financiam..inak by sa uz davno vzali.

bibba

ano, zasnubeni mozte byt aj dlhsie nez rok. co su to za sprostosti... a preco by ta to malo urazit ze to bude po roku fifinka? widim ze je wiac tych urazliwych dam