Ľudoví liečitelia, za - proti...

pan d.

Mne pomohol jeden pan, ktory byva v Albinove okres Trebisov. Treba za nim prist osobne. Ma denne mozno aj desat pacientov, ak nie viac.

Lenulka

ahoj,mám geneticku chorobu NEUROFYMBROMATOZU... je to nádorove ochorenie,kôli nemu už nepočujem na jedno ucho,bohužial nádor mám aj za druhým.Mám len 20 rokov preto sa chytám každej slamky,aby som mohla mať život ako majú mojí rovesníci..AK MáTE NEJAKú SKUSENOST S LIECITELOM ALEBO NICIM INYM,POPROSIM VAS O RADY A SKUSENOSTI ... piste na mail wicky16 @azet.sk vopred dakujem za vaše odpovede :)a dtžte palce

bylinocka

presne tak. najlepsie su stare babky, ked ich pocuvam v autobuse, ktore sa doslova prebiehaju v tom, ktora ma viac liekov. ved to je na zaplakanie.

lulu22

presne tak, bylinocky, súhlasím s tebou!
ja nerozumiem ľuďom, čo do seba cpú rôzne tabletky proti bolesti, nevydržia nič a utišujú to liekmi :D sranda, musím sa im smiať.
moju sestru občas bolí hlava-to má z tých svetiel v ktorých pracuje a z toho vzduchu,ale stačí keď zájde do prírody, či viac vody vypije a je to ok. Lenže dnes bola u lekárky a spomenula jej to(a pritom tam isla s niečím iným). A ona hneď začala že to je určite migréna, že začneme to postupne liečiť a dala je 3 rôzne liečivá... ehm..
doktori a farm.spoločnosti sú tak úzko spojené, že i jak keď som mala angínu,dala mi snád 4 druhy liečiv a brala som len jedny a pomohli :) vyležala som to, vypotila a nemusela som do seba cpať niečo navyše..
len my ľudia sme dosť ovlpyvnení reklamami.. musím sa opäť smiať takým, čo na to dajú.. nehovorím, že všetko je nanič, ale načo do seba dávať umeliny, keď lekáreň máme okolo seba-prírodu, len si treba dobre zistiť, aká bylinka je na čo dobrá..

bylinocka

ja som toho nazoru, ze nie vzdy musime ako prve brat antibiotika a ist do lekarne pre ibalgin, paralen, acylpirin apodobne zalezitosti. akurat sama na sebe zacinam skusat duhove elixiry, bylinkove caje... som toho nazoru, ze boh nestvoril tie bylinky len tak pre nic za nic. maju velku silu a maju nas liecit. ked to ma clovek v hlave, tak sa to tak aj deje. vsetko je o psychike.