Udrel ma

Príspevok v téme: Udrel ma
tina20

Som z toho v soku...vcera sme sa s priatelom pohadali,uplne pre blbost,ale on sa nejako prilis rozohnil. Povedal mi,ze do nho rypem,ze nech idem do p...a ze ked neprestanem,tak tak mi streli. Tak som otvorila usta,chcela som sa ho opytat,ze preco je taky vytoceny..nestihla som. Fakt mi vylepil. Potom som uz nedokazala nic povedat.Rozplakala som sa a utiekla som domov. Odvtedy mi volal, pise mi,ze to tak nemyslel..a.le nedvihla som mu ani neodpisala. Co mam robit? Odpustaju sa take veci? Mam 20,on 28. sme spolu 1,5roka.

alibi

presne po roku a pol vztahu ma zacal strkat,vaznit v izbe,drzat ma za zapastia tak ze som mala modre naramky,hadzat ma na postel kde si na mna lahol a takto ma vaznil aj 2 hodiny... vzdy hovoril ako sa zmeni. nikdy sa nezmenil. ak ta udrie pri takej malej blbosti tak podla mna sa to zopakuje..urcite nie skoro.da si pozor.ale o par rokov pravdepodobne ano.

Katka87

Urobila si dobre. Uz mu neodpust. Viem, ze je to tazke, ale aby ta bil pre nejaku blbost? A co urobi, ak pojde o nieco vaznejsie? Zmasakruje ta tak, ze sa uz viac nepostavis na nohy? Mala som kolegu, bol zenaty, jeho zena bola moc dobra a mali spolu krasne dievcatko. Kolega vela pil a raz sa mi priznal, ze zenu nielen podvadza na kazdom kroku, ale ze ju aj dost bije. Ze raz prisiel domov nadranom uplne staty a ona mala tu drzost, ze mu zacala za to nadavat, ze ju tak udrel pastou, ze jej stena dala druhu, zrutila sa k zemi a zrejme z toho mala nejaky otras mozgu, lebo potom vracala. Nechci tak skoncit. U nich to urcite tiez nezacalo tak, ze ju mlatil od prvych stretnuti, tiez najskor bolo krasne obdobie a pasca zaklapala pomaly postupne. Najskor prisla prva facka, potom druha... atd. Ked hodis zabu do horucej vody, vyskoci hned von. Ale ked ju das do prijemne teplej a pomaly budes zohrievat, uvari sa.

kpl

Ja by som mu to nikdy neodpustila. Kto udrie raz, udrie zas. Daj mu zbohom, kym este nemate medzi sebou zavazky.

bvudemx a si s nim stastna?

bvudemx

Mna moj manzel ma po roku manzelstva udrel a kopol, a to som bola v 4 mesiaci . . . Hovoril, ze som ho vyprovokovala (o jednej rano som sa ho snazila opiteho dostat domov z grilovacky) Sme stale spolu, nasa dcerka ma 7 mesiacov

hormon

URCITE S NIM SKONCUJ...vraví sa "dáš raz, dáš zas" a je to svätá pravda !!! nevie kde ma hranice a asi zabudol, že niesi jeho majetok...kazdy čo tu je mi dá za pravdu !

rew

uhlie> "Nepozeras spravz, kolko zien necha deti len tak na pospas osudu? U muzov som to nikdy nevidel." to bolo dobree.. a kde je podla teba v takychto situaciach, kedy zena opusti svoje dieta, jeho otec? neviem cim to je ale ked si predstavim podobny scenar, ktory konci opustenim babatka tesne po porode.. muz sa sprace este v momente kedy mu zena oznami ze je tehotna...

mnamka257

to ze ta udrel je naozaj vazna vec aj napriek tomu ze to spravil v soku a v hneve.je len na tebe na kolko mu doverujes ze sa to uz nezopakuje.

gumimacko

Keď si masochista, vezmi si ho a potom sa nam tu budes chodit vyplakvat. Haha. Len potom nepytaj inych chlapov pomoc, bo ked s niekym sukas tak nech ta chrani.

jana66

V žiadnom prípade to nezľahčuj. Ešte ste slobodní, bez problémov a takto sa veci nesmú riešiť. Nedaj sa otĺkať nejakým chlapom len preto, že s tebou spáva. Prehodnoť svoj vzťah k nemu a ak si myslíš, že vieš bez neho žiť, tak ho nechaj. Si mladá, tak si neznič život...Treba mať viac partnerov v živote, aby si si vedela vybrať...ja som to neurobila a do smrti to budem ľutovať..život je preč a mladé roky mi už nikto nevráti...žij si svoju šťastnú slobodu a krásnu mladosť a nájdi si romantického chlapca...ved toľko ich chodí po vonku....hľadaj.