Udrel ma

Príspevok v téme: Udrel ma
tina20

Som z toho v soku...vcera sme sa s priatelom pohadali,uplne pre blbost,ale on sa nejako prilis rozohnil. Povedal mi,ze do nho rypem,ze nech idem do p...a ze ked neprestanem,tak tak mi streli. Tak som otvorila usta,chcela som sa ho opytat,ze preco je taky vytoceny..nestihla som. Fakt mi vylepil. Potom som uz nedokazala nic povedat.Rozplakala som sa a utiekla som domov. Odvtedy mi volal, pise mi,ze to tak nemyslel..a.le nedvihla som mu ani neodpisala. Co mam robit? Odpustaju sa take veci? Mam 20,on 28. sme spolu 1,5roka.

petra 2121

Moja mama mi vzdy hovorievala ak ta chlap raz udrie tak ta udrie aj inokedy ma to v sebe ludia sa nemenia.Mala pravdu.

Pyzamo123

Niekedy su dievcata fakt dost strelene. Udriet dievca je slabost to urcite ale mozno to tak nemyslel a bolo to len v navale emocii. Urcite by ste sa mali o tom porozpravat. Ak ho ty zo srandy bijes a robis mu zle a myslis si ze je to smiesne tak mozno pre neho to uz nebolo ak toho bolo vela. A mozno aj on chcel len tak strelene nieco spravit mozno to ani nemalo byt ako naozajstna facka ktovie.

Zufana

Osobne si myslím to čo ostatní - prvá facka je začiatok... je prvá... :-( Takisto, ako môj manžel na mňa nekričal, ale raz skúsil, už sa to len stupňuje. Fackovať sa našťastie v hneve nefackujeme, ale vieme sa aj pochytiť. Bolí to, duševne. Nemalo by sa to stávať. Takže takáto facka - veľmi zlé, veľmi.

beskyd

wave:DDD
.
by sa ti zisiel daky submisivny typ, vraj to niektori chlapi maju radi na tento sposob ktory si opisala:D

wave

ja som napríklad môjmu priateľovi dala facku:) ale takú riadnu, len tak plesla šťavnato:)
mala som 18, on 30, chodili sme spolu niečo cez pol roka a v jeden teplý letný večer ma na lavičke chytil za prsia. Ja som sa zľakla a pléésk mu jednu:)
krvi by sa mi potom nedorezali ale on to vzal športovo, začal sa smiať a dlhý čas ma volal ,,moja mníštička,, za čo som mu dávala ďalšie facky po ústach lebo som nemala rada keď mi to pripomínal, ale to len také slabé:) teraz na to už zabudol snáď, už je ticho:)
toľko na odlahčenie situácie

hm....

po prečítaní nazorov som došla len k tomu,že uhlie hybaj byvať do arabskych krajín...si ma pobavil,neviem v akej dobe to žiješ???... nemate pravo znasilnovať ženy,len preto,že si neviete kontrolovať hormony... to že ženy su a budu vždy sexy a budu si obliekať sukničky a tak,neznamena,že ti kažu skoč na mňa... apropo:ved len slintate po takych a čo nedaju dobrovolne,su zhned podla vas kurvy... potom je svet sama kurva,bo je more peknych žien... ale vy ste uplne ok,že?... nemam slov... a samozrejme česť vynimkam...

uhlie

oh my gosh,

ty sa asi v obleceni velmi nevyznas, ked si chces davat v lete rolak. Zeny v arabskych krajinach chodia cele zahalene v ovela vacsich teplach (aj muzi) a nevadi im to. Neviem, co mas s tymi znasilneniami. Znasilnil ta niekto, alebo co? Ja viem aj o pripadoch ked zeny znasilnili muza a to teraz budem pisat, ze zeny znasilnuju muzov? Pokial mas problem s kontrolou svojich pudov, tak chod k lekarovi, co najskor.

verne

uhlie, ja milujem muzov:) uplne vazne, milujem muzske kolektivy, svojho partnera, brata, s ocinom mam skvely vztah, takze z nich nemam komplexy:)
ja nie som ziarliva, ale moj partner je. Aj v mojom okoli prevladaju ziarlivy muzi, takzvani kontrolori smsiek, vypytovaci:"kde si bola?dokedy?kedy?s kym?", tak asi som v zvlastnej spolocnosti, alebo ty?
Co myslis, viac zien opustilo svoje deti alebo viac muzov odislo od svojich rodin prec, alebo sa k detom ani neprihlasili. Vies kolko je nedobrovolne slobodnych mamiciek? ved bud objektivny:)