Udrel ma

Príspevok v téme: Udrel ma
tina20

Som z toho v soku...vcera sme sa s priatelom pohadali,uplne pre blbost,ale on sa nejako prilis rozohnil. Povedal mi,ze do nho rypem,ze nech idem do p...a ze ked neprestanem,tak tak mi streli. Tak som otvorila usta,chcela som sa ho opytat,ze preco je taky vytoceny..nestihla som. Fakt mi vylepil. Potom som uz nedokazala nic povedat.Rozplakala som sa a utiekla som domov. Odvtedy mi volal, pise mi,ze to tak nemyslel..a.le nedvihla som mu ani neodpisala. Co mam robit? Odpustaju sa take veci? Mam 20,on 28. sme spolu 1,5roka.

oh.my.gosh

uhlie dobre tak ked bude leto, vsetky baby si dame dlhe nohavice a rolak, aby sme nikoho neprovokovali,co tam poom ze je teplo. lebo ked zenu znasilnia tak je to vlastne jej vina ze je atraktivna. a ked vidis v obchod nejaku peknu vec co by si chcel, tak tiez si ju vzemes nie? naco by bola niekomu sebakontrola...treba sa chovat pudovo vsakze...

uhlie

verne,

ty mas z muzov komplexy. Ja som videl vela zien v podprsenke aj na sportoviskach. Ak si myslis, ze ziarlivost je muzska domena, tak asi nemas oci, alebo zijes niekde uplne inde. Preco by mali mat zeny silnejsi vztah k detom, to teda nechapem. Nepozeras spravz, kolko zien necha deti len tak na pospas osudu? U muzov som to nikdy nevidel.

verne

co aj viem uhlie, ja som videla plno muzov v lete bez tricka, ale ani jednu zenu som nevidela len v podprsenke. Dokonca aj na tenisovych kurtoch si muz po hre niekedy da dole tricko, ale zeby si ho dala dole zena?! takze neviem, kto sa radsej vyzlieka na verejnosti.
A myslim, ze obmedzovanie osobnej slobody/cize ziarlivost/ je domena hlavne muzska, teda zatial som sa s tym tak stretla.
A s tou opaterou je to logicke, lebo deti maju silnejsi vztah s matkou, uz len preto ze im ponuka fyzicke potreby/kojenie, boli v jej tele 9mesiacov, materinsku lasku/. Ale s diskriminaciou by sa uz vazne malo nico robit! Vid mensie platy zien na pracoviskach!:)

uhlie

verne,

to ja neviem preco muzi znasilnuju zeny, ale zase viem, ze zeny casto pachaju domace nasilie na muzoch. Vyhrazaju sa, vydieraju, pokusaju sa obmedzovat osobnu slobodu, mnohe dokonca brania muzom, aby sa pozerali na ine zeny a mnohe maju aj sklony k fyzickemu nasiliu. Navyse zeny maju sklony k exhibicionizmu. Keby sa muzi na verejnosti obnazovali tak ako zeny (nohy, vystrihy), tak by ich urcite zavreli. S diskriminaciou muzov by sa uz malo konecne nieco robit. Zeny navyse casto dostavaju do opatery deti po rozvode a vychovavaju z nich asocialov a nasilnikov. Tato tema je toho len prikladom.

hm....

uhlie... to nemalo chyby... ja by to urobila aj každemu,čo položí ruku na dieťa... /pedofil/... Chytím,zakrutim,odtrhnem a hodím dunčovi zožrať...))))

aadrin

asi provokoval ... no vazne, totiz toto je jedna z vyhovoriek, pre ktore chlap udrie zenu - provokovala ... no udrel by ma raz ... take reci typu ja uz to neurobim, milujem ta, daj mi druhu sancu.... preberte sa zeny... chlap, ktory udrie zenu, nie je chlap...je to nasilnik, a cim skor sa ho zbavite, tym lepsie... a vyhovarat sa na manzelstvo, peniaze, DETI - ved kolkokrat takyto idiot mlati aj vlastne deti... to uz nie je o rodine, ale o rodinnom terore.... nakolko si mozem vybrat z niekolkych prikladov v mojej rodine aj okoli, v zivote by som s niecim takymto neostala .... a ak po vsetkych radach, ktore tu odzneli, da tina20 druhu sancu...mozme ocakavat dalsie prosby o par dni, mesiacov ... v lepsom pripade skonci s modrinou ...